Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Screamer] Próbuje Okradać Graczy Jak i Adminów


кяคғɔιк ツ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick кяαғɔιк ツ

2. Kto zawinił? (admin/gracz) Gracz

3. Nick oskarżonego Kubs0n_

4. Steam_ID oskarżonego http://steamcommunity.com/id/4231231231/

5. Data i godzina zdarzenia Gdy Tylko Jest Na servie

6. Mapa Na Każdej 

7. Opis sytuacji: Więc tak.. Ten gracz scamuje ludzi na serverze niewiem dokładnie ile ludzi oscamował wiem tylko że próbował mnie oscamować oraz Admina WujoS'a . Wujos może potwierdzić że wybrany gracz próbował go ocamować z jego kosy którą posiada , gdy zerkniemy w ekwipunek oskarżonego gracza spojrzymy że ma 2 dosyć drogie kosy + 1 tańszą oraz wiele droszych skinów . Gracz ten zaprasza na steam poczym chce żebyśmy to 1 dawali żeczy lub mówi że chce je nam rozmnożyć i potem oddać . Piszę to tutaj tylko dlatego ponieważ administracja niemoże nic w tej sprawie zrobić .

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadek : WujoS (Admin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie może nic z tym zrobić, ponieważ nie dzieje sie to na serwerze. Zazwyczaj spamuje on na PW, takiego gracza jeżeli Ci przeszkadza możesz zablokować i po sprawie.

 

 

 

To może po prostu przedstawcie ta historię, bo jak na razie to tylko o niej wspominacie...

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, porozmawialem z Kubsonem na priw. I jezeli to co mi powiedzial jest prawda, a to bardzo prawdopodobne nie jest on zadnym oszustem. Swiadczy o tym jego dosc orginalna, lecz wiarygodna opowiesc, ktorej nie moge zdradzic na jego prosbe oraz fakt, ktoremu nikt nie zaprzeczy. Kubson posiada "dragon lora", a po takiej kradziezy VAC odrazu wychwycil by jego konto. A wlasciciel skradzionego przedmiotu wyzwal by policje z racji na wartosc owego itemka. Sumujac nie wiem jakie wy macie dowody, ale ja osobiscie nie sadze ze jest on zlodziejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znam historię tego użytkownika i zgadzam się z Vroyem. Nie róbcie niepotrzebnej nagonki na niego, bo psujecie atmosfere na serwerze i taki oskarżony gracz przestanie grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to "dragon lora" Vroy ma rację. Nie da się od tak oskamować kogoś na tak wartościowy przedmiot, bez natychmiastowej konsekwencji... Oczywiście, mógł oskamować na te wszystkie inne itemki, ale i tak, mało to prawdopodobne według mnie. Chciałbym chociaż zobaczyć jakiś SS co do tej próby scamu, cokolwiek. Bo póki co to jest tylko słowo vs słowo, a w polskim prawie jest coś takiego, jak domniemanie niewinności. I tak jak Matthew napisał, jak już kogoś oskarżać o takie poważne rzeczy, to od razu z solidnymi dowodami, bo tylko się taki lekki smród robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności