Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Administracje


Ang9lek

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick : Angelgamespl

2. Kto zawinił? (admin/gracz) : Guard

3. Nick oskarżonego : EnoabraVroy / Jamajcadrugs 

4. Steam_ID oskarżonego : STEAM_0:1:59112572 / STEAM_0:1:57397251

5. Data i godzina zdarzenia : 13.01.16 16:15 +/-

6. Mapa : jb_summer_jail_v1

7. Opis sytuacji : Od ponad 2 Dni jest jakieś dziecko na servie o nicku Oska1 Chyba On ma 7 lat i ci guardzi Nic z tym nie robiom na tej mapie nawet jamajca Groził ze jak kenny go kicknie do ze jamajca go razem z tym dzieckiem Oraz Gwarantowali mu ze dostanie unbana na ct .

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) : http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_summer_jail_v1-1452697500-1452700140.zip Min od 9:00 do max 15:00 :) 

 

Pozdrawiam :)

Angelgamespl


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak dałem temu dziecku poprowadzić(chciałem zobaczyć czy coś ogarnie w ogóle) to zaczęło freekillować, po tym dalej chcieli aby został w ct ,aż wreszcie dostał bana. Ja mówiłem ,że ja się w tego dzieciaka nie mieszam bo będzie skarga. Teraz jak byłem serwie to ktoś mi powiedział ,że ten oskarek załatwi mi niby bana. Wnioskuję o perma dla tego gracza ponieważ jeżeli naprawde ma 7 lat to nie chcę aby grał na tym serwerze, tymbardziej ,że wszyscy cisną z niego beke bo jest małym "gnojkiem" i kiedyś na pewno się to odbije na jego zachowaniu przy codziennych wulgaryzmach wypowiadanych przez swoich "kolegów z serwera". Czasami zastanawiam się kto im to kupił(w sensie takim młodym ludziom). Co do Eno i Jamaici, moim zdaniem należy się ostrzeżenie ponieważ poprzez takie coś można popsuć takie dziecko więc nie powinno się mu wmawiać ,że jest taki super i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że może i powinienem go był wyrzucić z serwera lecz tego nie robiłem gdyż było na serwerze, aż 3 adminów(przez kilka map) i żaden go nie zbanował ani nie wyrzucił. O ile wiem to dostał muta na jednej mapie.Więc skoro admini nic z nim nie zrobili(poza mutem) to co ja miałem zrobić.  Poza tym nie nadużywał mikrofonu za bardzo(są tacy co nadużywają mikrofonu bez mutacji i nic się nie dzieje). Większość graczy miała ubaw z tego. Tym którym przeszkadzał jego głos mieli prostą opcje zmutowania go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie sie toba snexi zgadzam.

 

Ja osobiście dalem mu bana na CT, po czym słyszałem teksty w stylu "za co mu dałeś bana" "przecież on jest taki slodziutki, daj mu mówić" bądź nawet oszczerstwa w moja stronę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chlopak nie powinien wg posiadac gry jaka jest CS:GO, ma on 7 lat do czego sie przyznal, nie zapytam slynnego "gdzie sa jego rodzice?", ale mysle ze jest to jakis biedny chlopaczek z patologii, badz tez bogatej rodzinki i nikt sie nim nie przejmuje. Jest co prawda slodziutki i smieszny z racji na jego dzecinny glos natomiast sam wahalem sie nad permanetnym banem dla niego nie z racji FK, glosu czy czegokolwiek, ale poprostu z ludzkiej przyzwoitosci. Tak jak mowi snexi (co mnie dziwi, jestem pod wrazeniem :) ) jako starsi od niego dobrze wiemy jak zachowuja sie gracze na serwerze i jaki to moze miec wplyw na tak mlodych graczy, chociaz ciezko go nazwac graczem. Sam ma 6 letnia siostre, ktora w tym roku konczy 7 lat i jak wyobrazilem ja sobie siedzaca przed komputerem tak jak bohater naszej dzisiejszej dyskusji stwierdzilem ze tak nie moze byc. Sumujac, nie jest to zgodne z regulaminem, ale mysle ze opiekunowie serwera zgodza sie ze mna ze z wlasnej, prywatnej przyzwoitosci powinnismy pomoc chlopakowi i dac mu szlaban na serwer, czytaj perma. Nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale licze na starszych graczy, ktorzy maja juz cos w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenny taki poważny , a sam mówił do eno nie kikuj go śmiał się z niego itp ale nie wytykając winy innych co mieliśmy robić kiedy kick nie pomagał a muta mu dać nie mogliśmy . A co do kikckniecia go razem z tym dzieckiem i odbanowaniem go na ct to były tylko żarty

Edytowane przez JamaicaDrugs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini powinni zbanować takiego gracza, jednak zawsze istnieje dla graczy opcja !mute, gracz został kicknięty przez guarda, więc jakaś reakcja była.

Jest to za mało na ostrzeżenie, więc odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności