Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Ban za nic


Major|W

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Major_W
2. Kto zawinił? (admin/gracz): GUARD
3. Nick oskarżonego: NoN4m3
4. Steam_ID oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198028364474/
5. Data i godzina zdarzenia:01-02-2016r.
6. Mapa: jb_rehab_f1
7. Opis sytuacji:

1. Dostałem kicka za wyzywanie admina, czego moim zdaniem nie zrobiłem, radzę obejrzeć demko. 

2. Guard 'NoN4m3' był 2x z rzędu w ct, choć ja sam chciałem dołączyć do ct.

2. NoN4m3 nie kickuje dzieci z ct.

3. NoN4m3 nie kickuje osoby, które przeklinają, piszą na czacie 'ty debilu'.

 8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Dzieci na sewerze nie popierają starszych osób, więc raczej nie mam 'świadków', bo bl@ck wyszedł przed tym zajściem. A demko można pobrać, datę i mapę dodałem.

 

Pozdrawiam:

                    Major_W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mówiłeś że chcesz do CT jak już to nie słyszałem więc niewiem czemu nie pisałeś na chacie lub nie mówiłeś głośniej albo nie zwracałeś mi uwagi jak np. Jackob po drugie obraziłeś mnie więc dostałeś kicka za obraze administracji, Eno to potwierdzi i inni jak np. Domino który sam ci powiedział że obraza administracji, po trzecie mówiłem że jeżeli nikt niechce do CT to można być 2x z rzędu a że gracz o nicku Jackob chciał to go przeniosłem po 2 rundzie ponieważ w 1 nie dostałem takiego info że chce a w 2 rundzie mnie obraziłeś i wpisywałem ci kicka a akurat byłem w CT i dało mi prowadzenie więc już musiałem prowadzić ale w 3 rundzie przeniosłem Jackoba i prowadził a potem serwer się zwiesił na Killdayu i wywaliło serwa ale wtedy już ciebie nie było bo zapewne pisałeś skargę. A jeżeli chodzi o przeklinanie na czacie to gracz o nicku nexu obrażał również administracje ale nie kickałem go ponieważ Eno go kicknoł i powiedział że Vroy zaraz wejdzie i da jemu bana czy coś poza tym wszystko macie na demku. A jeżeli chodzi o dzieci w CT to żadnych nie było i sprawdzałem każdego kto wchodził do CT czy ma mikro i jak wspominałem wszystko jest na demku.

 

Pozdrawiam

 

NoN4m3

 

 

EDIT : Tak się jeszcze spytam czemu dałeś nagłówek "Ban za nic"?????? jeżeli to był tylko kick.

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności