Skocz do zawartości

Propozycje zabaw


Ragnarok88

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczam ze to nie moje pomysły lecz je troche pozmieniałem.
Dodaje ten temat bo ciagle się to wszystko powtarza może ktoś z tych zabaw skorzysta.


1 Nurek: Prowadzący rozpoczyna zabawe mówiąc: "Rozpoczynam zabawę w nurka". Zabawa polega na tym, że TT są obrócenie plecami do basenu, a prowadzący, rzuca do niego pustą broń. Potem TT wbiega do basenu, i osobą, która 1-sza wypłynie z bronią zwycięża. Moze np wrzucic 2 bronie wtedy dwie pierwsze osoby przeżyją.



2.Tłumacz
Prowadzący zaczyna grę w tłumacza słowami: Rozpoczynamy zabawę/grę w tłumacza, a następnie mówi słowo lub zdanie do przetłumaczenia to np.: pies i wtedy TT musi przetłumaczyć dane słowo lub zdanie na język angielski.

 

 

 

3.Krwawe Dyktando
Polega na tym że CT mówi jakieś słowo, i kto pierwszy napiszę te dane słowo wygrywa reszta ginie. (to mozna zastosować np gdy tt się czesto buntuje zeby ich troche pokarać)

 

 

 

4. Skróty
Prowadzący podaje na sayu jakiś skrót(który ktoś może znać) np. PiS - Prawo i Sprawiedliwosc osoba, która jako pierwsza poprawnie rozwiąże skrót wybiera 1 osobę do zabicia z tt bądź przechodzi dalej

 


5. Kąty
Zabawa polega na poprawnym obróceniu się wokół własnej osi o podana liczbę stopni przez prowadzącego więźniowie którzy złe się obrócą giną

 

 

 

6.Wirus
Prowadzący wyznacza teren, po którym mogą poruszać się więźniowie. Wybiera jednego z więźniów, który będzie miał wirusa. Wirusem jest pusta broń. Zabawa polega na podrzuceniu jednemu z więźniów wirusa. Klawisze zabijają więżnia z wirusem. Zabawa może trwać dowolną ilość czasu wybraną przez prowadzącego.

 

 

 

 

 

jeszcze do zabaw tych co ct daje przydałby się na tym serwie
zombieday

 

Opis:
- Po uruchomieniu zabawy przez ct strażnicy stają się zombie, mają 20 tysięcy HP, a więźniowie mają m4a1,ak47 itp
- Jeśli strażnik zabije więźnia to więzień staję się zombie (przenosi do CT) I POSIADA 2000 HP
- Jak skończy się zabawa to zarażonych więźniów przenosi do TT
- Ostatni więzień ma życzenie

 

Tylko że trzeba będzie napisać pluginy czy jakos tak :)

 

 

 

 

 


Nie wiem czy zabawy takie sa zapisane na serwerze tutaj aczkolwiek nie widziałem ich na serwerze

 


krwawe paluszki polegają na zabiciu pierwszej osoby która to napisze a tu 1 osoba przeżywa reszta ginie moze byc to dla niektórych na początku mylne z krwawymi paluszkami więc by się nabierali

 


to tak przed zabawą poprzez pierwszą reakcje wybiera sie osobe oznacza sie ja jakims kolorkiem i po złapaniu 1 osoby jak duzo ich jest mozna znowu zastosować pierwsza reakcje

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spoko

2. Może

3. Juz jest "krwawe paluszki"

4. Może

5. Spoko

6. Spoko nawet bardzo

Co do 3 nie przejdzie coś takiego.

Edytowane przez Eno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj rano wpadł pomysł zabawy, a mianowicie typowa Familiada :D Polegałoby to na podzieleniu więźniów na 2 równe grupy. Przedstawiciele wychodziliby na marker, zamiast przycisku byłaby pierwsza reakcja. Zadajemy pytanie na zasadach Familiady. Robimy kilka kolejek w ten sposób i ta drużyna, która miała mniej poprawnych odpowiedzi ginie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ale wg mnie raczej na wieczory kiedy jest mniej graczy aby mogli się wszyscy bawić bo raczej trochę to zajmie. Chodzi o to by wszyscy się bawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest zabawa jak jest max 10 TT. Przy większej liczbie nie miałaby sensu. Ale jak mamy rzucać pomysłami to stwierdziłem, że i ja się udzielę jakoś twórczo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podlepie swoją zabawe, tutaj napiszę, żeby nie robić osobnego tematu, przy czym zaśmiecać forum bo tylko jedna zabawa. Ogólnie w miarę spoko się przyjeła, dobra jest na szybkie rundy, jeśli chce się zrobić zabawe na koniec mapy, nazwy jeszcze nie ma, ale ''jasnowidz'' brzmi całkiem klawo, zabawa polega na tym, że CT piszę na czacie dla CT, tylko i wyłącznie na CT jakie osoby ma zabić, albo na kucaka, albo stojące, ct mówi, że można przyjąć pozycje na kucaka, lub stać, daje na to np 15 sek i po tym czasie nastaje totalny bezruch, lub co CT sobie ustali, ale najlepiej totalny żeby nikt nie zmienił sobie pozycji, ogólnie zabawa autorska, już parę ludzi ją używało z tego co słyszę i jest całkiem ok :D

Edytowane przez Ghostt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział Vroy tak jakby inna ruletka. A zabawa fajna żeby zmniejszyć liczbę więźniów i pójść na mape.

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności