Skocz do zawartości

Awans Strażnika


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dokładnie tak jak poprzednio dzisiaj chciałabym awansować parę strażników na stanowisko admina. Na chwile obecną mamy 4 adminów oraz 7 strażników związku z czym proszę pod tematem wpisać które według Was TRZY osoby (od najbardziej do mniej)  waszym zasługują na otrzymanie wyższej rangi oraz napisanie dlaczego wybieracie właśnie tego użytkownika.

 

straznik.png

 

KennyZeZ

 

straznik.png

 

JamaicaDrugs

 

straznik.png

 

Eno Scyther

 

straznik.png

 

Mom's Spaghetti

 

straznik.png

 

Matthew.

 

straznik.png

 

NoN4m3.

 

straznik.png

 

P5YcHoOo

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, aby P5YcHoOo zostaładministratorem. Co do reszty to nie znam za bardzo, ale P5YcHoOo jest miły, koleżeński i pomocny. Spokojnie prowadzi, nie tak jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście temat jest dla każdego, także osoba z rangą strażnik też może się wypowiedzieć i napisać nicki swoich kandydatów, ale jak wiadomo ~ siebie samego zgłosić nie może! 

Zapraszam do oceniania i rozpowszechniania tematu wśród graczy jak i administratorów serwera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jamaica - aktywny gracz, zna regulamin, umie sie zachowac, ogarniety ziomal, mily i pomocny.

2. Psyho - duzym + jest wiek, takze aktywny, i tak samo jak wyzej, mily, pomocny, ogarniety.

3. Eno- pomimo tego ze jest gadula, zna regulamin i wypelnia swoje obowiazki, nie jestem jednak do niego przekonany na 100%, gdyz bardzo dobrze go znam i nie wiem czy poradzi sobie z adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JamaicaDrugs , Matthew , Non4m3 . Wybieram akurat ich , ponieważ są to miłe osoby i często pomagają .

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew- jest krótko guardem ale jestem prawie pewny, że sobie poradzi, miły( choć nie zawsze :V ), ogarnia, i jest "fair", Noname- ogarnia, zna regulamin, jest miły dla ludzi, eno- jest aktywny ( mial przerwe, ale przed tym widzialem go prawie zawsze jak wchodzilem na serwa), jest pomocny ( razem z Vroyem w sumie mnie wprowadzili tutaj) i ogarnia. Dałbym więcej luda, ale można tylko 3 ;/ 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym na stanowisko admina mianuje:

  • P5YcHoOo
  • NoN4m3
  • Matthew.

Macie 2 tygodniowy okres próbny - jeżeli się nie sprawdzicie na stanowisku, zostaniecie zdegradowani do poprzedniej rangi.

 

Ewentualne pytania kierujcie do mnie na PW i nie zapomnijcie o wpisaniu się po rangę na forum, gratuluję.

 

 

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności