Skocz do zawartości

Mutacja W CT


SzaliczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój nick to SzaliczeQ

 

Chciałbym złożyć pewną propozycje otóż na serwerze mam 110 godzin i często gram w ct około 30-40  godz  grania w ct. I tu mam sprawę nie mam mutacji ale mam znośny głos i admini normalnie pozwalali mi prowadzić . Normalnie dobrze prowadziłem i wszystko było spoko aż do wczoraj gdy pewien admin który normalnie zawsze mi pozwalał i czasem ze mną prowadził przeniósł mnie do tt (oczywiście przeprosił i powiedział ze nie mam mutacji chociaż mam znośny głos to nie mogę być w ct bo on ma takie postanowienie)  oczywiście do niego nie mam pretensji  bo tak nawet w regulaminie jest. I własnie to chciałem poruszyć czy nie można by było tak zrobić że osoba bez mutacji która ma znośny głos i ogarnia nie mogła by prowadzić. Admini by to mogli sprawdzać jak zawsze gdy ktoś wchodzi do ct . I po prostu osoba która ma taki znośny głos i ogarnia by prowadziła a ta co ma piskliwy by jeszcze poczekała trochę na mutacje.

 

Można by było też założyć grupę na steam np. Classic CT gdzie będą dodawane osoby które mogą być w ct a nie mają mutacji.

 

 

Pozdrawiam SzaliczeQ 

Edytowane przez SzaliczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owym adminem byłem ja. Już wyjaśniam skąd takie postanowienie, otóż coraz więcej graczy przechodzących mutację wchodzi do CT i tutaj pojawia się problem, gdyż to od decyzji administracji zalezy kto moze, a kto nie moze prowadzic. Pojawiaja sie liczne pytania czemu on tak a czemu on nie. Postanowilem, ze nalezy sie trzymac zasady i gracz, ktory przeszedl mutacje jest mile widziany po stronie CT, natomiast Ci, ktorzy dopiera ja przechodza, aby uniknac wszelkich niedomowien, faworek itp. , niestety nie.

Co do Ciebie, wiem ze masz przegranych duzo godzin, ale sam wiesz ze nie moge przyznawac nikomu specjalnych zasad, jest paru graczy, ktorzy sa w trakcie mutacji i chcieliby grac w CT, dlatego apeluje o dodanie * w regulaminie odnosnie sytuacji, gdy zaden z graczy nie chce przejsc do CT, a gracz ktory jest w obecnym stadium zmiany glosy jak np. Szaliczek mogl przejsc i prowadzic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owym adminem byłem ja. Już wyjaśniam skąd takie postanowienie, otóż coraz więcej graczy przechodzących mutację wchodzi do CT i tutaj pojawia się problem, gdyż to od decyzji administracji zalezy kto moze, a kto nie moze prowadzic. Pojawiaja sie liczne pytania czemu on tak a czemu on nie. Postanowilem, ze nalezy sie trzymac zasady i gracz, ktory przeszedl mutacje jest mile widziany po stronie CT, natomiast Ci, ktorzy dopiera ja przechodza, aby uniknac wszelkich niedomowien, faworek itp. , niestety nie.

 

Co do Ciebie, wiem ze masz przegranych duzo godzin, ale sam wiesz ze nie moge przyznawac nikomu specjalnych zasad, jest paru graczy, ktorzy sa w trakcie mutacji i chcieliby grac w CT, dlatego apeluje o dodanie * w regulaminie odnosnie sytuacji, gdy zaden z graczy nie chce przejsc do CT, a gracz ktory jest w obecnym stadium zmiany glosy jak np. Szaliczek mogl przejsc i prowadzic.

 

Pozdrawiam

Popieram i jestem jak najbardziej za utworzeniem takiej grupy która będzie oznaczała które osoby mogą być w CT(te które nie przeszły jej do końca ale mają znośny głos i umieją dosyć dobrze prowadzić niż inni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma kto prowadzic i ktos ma w miare normalny glos bez mutacji to moze isc prowadzic, ale jak sie znajdzie osoba zastępcza z mutacją, to niech idzie ta druga. Osoba bez mutacji powinna tez ustapic miejsca w trakcie, jezeli znajdzie sie osoba spelniajaca regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności