Skocz do zawartości

Skarga na eizo/ jamajca drugs


Ghostt

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick Gho$t

2. Kto zawinił? (admin/gracz) Admin oraz gracz

3. Nick oskarżonego Jamajca Drugs i have-a-eizo

4. Steam_ID oskarżonego

5. Data i godzina zdarzenia 22 lutego, godzina 18:37

6. Mapa jb_mist_v1

7. Opis sytuacji otóz pewna osoba przeszła do ct, pomimo braku mutacji poprosiłem o przeniesienie mnie do ct za tą osobę, mam mutacje i sprawny mikrofon, w odpowiedzi dostałem od tej osoby żebym mu ojeb*ł gałe, lub coś w tym stylu, poprosiłem jamajce o kicka dla tej osoby ze względu na obrazę, napisał znak zapytanie i na tym skończyła by się jego interwencja w tej sprawie, nawet nie dał ostrzeżenia i nie przeniósł eizo do ct mimo braku mutacji

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)

 

Jak będe miał demko to dokleje tutaj na eizo w sprawie obrazy

Dodam, że eizo śpiewał jakieś obraźliwe nie na graczy, aczkolwiek bycie w ct i śpiewanie coś typu umyj mi dupe tak po prostu jest dziwne. 

A, i gracz eizo powinnien tym razem dostać dłuższego bana niż na 3h, bo obrazy z jego strony notorycznie się powtarzają przez co psują miłą atmosfere na serwerze. 


 

EDIT. demka jeszcze nie ma, ale jak się pojawi to postaram się najszybciej je wstawić oraz czas w którym zostałem obrażony i jak śpiewał będąc w ct rzeczy powszechnie obraźliwe/wulgarne.

 


 

więc przygoda z mave-a-eizo zaczyna się tak:

nadmierne przeklinanie bez powodu 0:20

krzyki dość denerwujące 1:20

obraza na mnie bo chciałem dojść do ct 1:54-2:02

''odwalanie'' podczas prowadzenia, choć ja bym tego nie nazwał prowadzeniem tylko zabawę. 2:18- 2:25, 2:40-2:50

faworka 3:00- 3:05, co to ma znaczyć ale ja mu pozwalam?

 

Na demku również widać na say, że pisałem o ostrzeżenie/kicka dla eizo ale żaden z guardów nie zaaregował mimo, że byli na serwerze. Prosiłbym o bana tak na 7 dni, ponieważ przez takich ludzi odechciewa się grać na takich serwerach, a szkoda byłoby mi odejść z takiego serwera gdzie jest wielu miłych i fajnych ludzi, przez osoby które nie wiedzą co to znaczy szacunek dla innych oraz kiedy się trzeba uciszyć.

post-19807-0-89097500-1456163608_thumb.png

Edytowane przez Ghostt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostał kicka, czekałem chyba z 5 min i nic, dopiero za coś innego dostał, nawet łaskawie mi nie odpisałeś pomimo, że poprosiłem Ciebie o ostrzeżenie/kicka dla niego bo poczułem się obrażony, nie zaaregowałeś na to, że chciałem do ct bo eizo nie ma mutacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mave'a. Jak ja jestem na serwie to glownie jest grzeczny, ale faktycznie zdaza mu sie przegiac. A też nie jestem takim fatalista, zeby uwierzyc, ze pol serwera sie skrzyknelo przeciwko chlopakowi. Nie wiem czy jest juz demko, bo pisze z telefonu ale jesli jest jakies potwierdzenie takiego zachowania, to faktycznie przydalby sie jakis dluzszy ban. Zachowanie tez mozna zrzucic na karb wieku, ale to dajmy mu czas troszke odetchnac. Mimo wszystko wierze, ze chlopak ochlonie troszke i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mave jest spoko ale gdy coś mu zacznie nie pasować to odrazu wyzywa innych graczy lub czasem administracje zdarza się jemu wulgarnie wyzywać i szczerze mówiąc jest za daniem bana nawet na 24h lub wyżej. Zawsze gdy wbije na serwer i ktoś coś do niego powie to aż nie dostanie kick'a czy mute'a albo i bana to nie przestanie jak to mówił jamaica "szczekać" wulgarnie do innych graczy.

 

I tak już dostał perma za ataki DDoS na mnie + ta skarga. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że się wtrące ale nie rozumiem czemu administracja nie interweniuje jak coś zacznie robić? Jak ja byłem na serwerze to szczekał gó**iarz i dostał bana, nie wiem czemu wy się boicie dać bana. Jedyni ,którzy coś robią z takimi to jest Psycho, Vroy i Grytrean. Admin ma się nie zastanawiać czy gracz złoży za to skargę czy nie tylko banować albo kickować. Mave dostał ode mnie bana z powodem "chciales to masz bana" tylko ,że jak powiedział Karolowi czy besiałce o tym ,że go niesłusznie zbanowałem to chyba nie wspomniał o swoim zachowaniu na serwerze, ja nie będę tego opisywał bo ja zachowałem się jak idiota dając mu bana z takim powodem bo nie powinienem, ale tak mnie zprowokował ,że nie wyrobiłem no i wyleciał. Admin ma zachować porządek na serwerze a nie się zastanawiać nad banem, przykład admina ,który to stosował? Makalele. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz ma perma (hm, nie ode mnie).

Jamaica według logów

L 02/22/2016 - 18:44:58: [jail_guard.smx] JamaicaDrugs kicknal -MAVE-A-EIZO RIP FLIP MARBLEFADE (nie naduzywaj )

prawdopodobnie zareagował w tej sprawie.

zamykam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności