Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Eno


Matthew.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Matthew
2. Kto zawinił? (admin/gracz). Guard
3. Nick oskarżonego: Eno
4. Steam_ID oskarżonego
5. Data i godzina zdarzenia: 2016-02-23 21:19
6. Mapa: minecraftparty
7. Opis sytuacji: Ja po prostu chciałbym zwrócić uwagę na kulturę osobistą i w sumie to łamanie regulaminu przez tego "guarda". Bo jak strażnik, który tej kultury nie ma, może kickać za to ludzi z serwera? To jest hipokryzja. Admin i Guard powinni być przykładem i zachowywać się kulturalnie. Mam dosyć braku szacunku ze strony Eno. Z racji tego, że zespół nie powinien się kickać wzajemnie- postanowiłem napisać tą skargę. Eno nadużywał mikrofonu wraz z innym użytkownikiem, za co uzytkownik dostał muta, a Eno upomnienie(z racji tego że jest w zespole i nie podejmujemy wobec siebie interwencji) zaczął się ze mną kłócić, że to faworka. Powiedziałem mu, że ma swój rozum i guarda, więc powinien przestrzegać regulaminu i sam się dyscyplinować. I jego teksty do mnie "Zamknij ryj", "Japa" itp. powtarzane wielokrotnie są nie na miejscu. 
 
18:40 - "zamknij ryj" - Eno
29:30 do 32:00 - nadużywanie mikrofonu, wulgaryzmy w moją stronę i próba wszczynania kłótni. 



Pozwole sobie dołączyćwiecej demek w jednej skardze.
5. Data i godzina zdarzenia: 2016-02-24 20:14
6. Mapa: canyondam 
7. Opis sytuacji: W dalszym ciągu brak kultury i szacunku 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://imgur.com/kJHVLxV po jedo pierwszej "wiadomości" na czacie, upomniałem go i w zamian dostałem tą drugą "wiadomość". Jakby co to demko też mam
 
I jeszcze jedno..
5. Data i godzina zdarzenia: 2016-02-24 21:47
6. Mapa: sand
7. Opis sytuacji: wyzwiska w moją strone " jesteś zje**ny" 
Edytowane przez Matthew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, powinien poprawić swoją kulturę wobec graczy JB i administracji tego serwera do której sam należy. Jak powiedział Matthew "Admin i Guard powinni być przykładem i zachowywać się kulturalnie." gdzie tego u Ena już mniej widać niż jak być powinno. Również takich tekstów nie lubię jak np. "japa", "jesteś zje**ny", "zamknij ryj" i tak bym powiedział jestem na takie teksty uczulony :P ale staram się przymykać na to okiem ale jeżeli cały czas tak gada ktoś to zwrócę uwagę tym co mają mutacje bo tym co nie mają  to mute lub ban w ostateczności leci żeby nie było potem spiny, że jakieś 10-letnie dzieci się wyzywają na serwerze. Teraz prościej i zwięźlej mówiąc, Eno więcej kultury do innych graczy czy do administracji i będzie git bo tak to jesteś spoko gościu.  Dodam jeszcze, że skarga jest słuszna i powinien tak jakby dostać ostrzeżenie bo to się nie zdarza pierwszy czy drugi raz a kilka niestety razy nawet dziennie potrafisz być nieznośny. Tyle z mojej strony.

 

Pozdrawiam 

 

NoN4m3

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności