Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na GryTrean


navs

Rekomendowane odpowiedzi

 
1. Twój Nick navS
2. Kto zawinił? Admin
3. Nick oskarżonego GryTrean (chyba tak sie to pisze)
4. Steam_ID oskarżonego nie mam ...
5. Data i godzina zdarzenia 19-45-19-45
6. Mapa JAIL_CaNYONDAM_GO
7. Opis sytuacji: Wbilem na serwer i wpisalem komende guard bo nie dalo sie wejsc do CT , wiec czekamy az sie skonczy poczatkowy freeday a pan Gry przerzucil sobie do CT kolege, przez co ja nie moglem wejsc a czekalem w kolejce. Powiedzialem zeby mnie przerzucil bo to nie fair , a on zaczal pisac ze mozna bylo wejsc do CT itd ale nikt nie wszedl tylko kazdy byl przerzucony, wiec sie nie dalo. Dostalem Kicka bo napisalem co mysle , potem zaczela jakas dziewczyna gadac ze nie wejde co CT (chociaz nie byl to guard ani ADMIN) mowila zebym sie zamknal to jej powiedzialem zeby mnie zmutowala. Ja mowilem dalej ze mam mnie przerzucic az w koncu zaczela mowic znowa ta dziewczyna ze ja denerwuje , wiec powiedzialem zeby zamknela morde i zaczalem ja wyzywac (ogromna zlosc) Dostalem bana na tydzien i chcialbym jednoczesnie zrobic skarge i prosic o UB bo nie sadze zeby mozna bylo dostac bana na 1tydz bo powiedzialem kilka glupich slow.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): mam jednego swiadka gracza : next 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owa "dziewczyna" to ja więc się wypowiem.

Po pierwsze jak dla mnie to Ty człowieku powinieneś dostać perma na tym serwerze za to co robisz. Już kiedyś właśnie GryTrean pisałam, że będę pisać skargę na Ciebie ale brakło mi czasu. Nie wiem jak jest w GO z dźwiękiem na demkach, ale jeśli on jest to mogę je dostarczyć i zaprezentować Twój wysoki poziom kultury, gdzie non stop wyzywasz, jedziesz po rodzicach itp.

Co do Twojej skargi. Do Ct było już kilka osób. Osoby, które były OGARNIAŁY CT I NIE BYŁO POWODU, ŻEBY ICH ZMIENIAĆ. A Ciebie nikt w tym ct nie chciał i taka prawda :)

I zgadza się powiedziałam, ze nie wejdziesz do Ct i że mnie DENERWUJESZ (dokładnie użyte słowo to było wkurzasz), a Ty bezczelnie wyjechałeś na mnie z buźką i zacząłeś obrażać, co powtórzę nie jest pierwszą taką sytuacją, tylko że teraz był już admin i dostałeś zasłużoną karę :) 

Więc sorry ale Twoja skarga jest tak bez sensu, że szkoda cokolwiek mówić. O długości bana zadecyduje opiekun już, ale jeśli jest możliwość chciałabym, żeby uwzględnił Twoje zachowanie na serwerze kiedy adminów nie ma :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój ban nie zostanie zmniejszony.

8. Kary za poszczególne wykroczenia
 
8.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> Ban 30-3 h
8.2 Obrażanie graczy: Ban 10 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk

 

 

Dostałeś drugi raz bana za swoją kulturę gdzie czytając twój chat powiem jedno - przesadziłeś.

To czy Ci puściły nerwy czy też nie nikogo nie obchodzi ani nikt nie będzie dawał nikomu wtedy taryfy ulgowej, regulamin obowiązuje każdego, a Ty ponownie go złamałeś. 

 

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności