Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][ODRZUCONA]Skarga na guarda RastaFanta


allenku17

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick ®pσηůš®

2. Kto zawinił? (admin/gracz) admin

3. Nick oskarżonego RastaFanta

4. Steam_ID oskarżonego 1:1:167132243 

5. Data i godzina zdarzenia Było to od momentu gdy został guardem

6. Mapa Praktycznie wszystkie

7. Opis sytuacji OD kiedy fanta został guardem cały czas go nadużywa kickuje bezpodstawnie oraz nie zna regulaminu (popiera niewłasciwe strony) naprzyklad swoich kolegów w CT nie słucha graczy JEGO ZDANIE jest najważniejsze i nie do podważenia. Nie zna regulaminu często freekilluje ale ON MA ZAWSZE RACJĘ. Również często obraża innych graczy na serwerze. Parę dni temu ostro sie pokłócilismy przyznaje poniosło mnie ale guard również pisał obraźliwe i wulgarne teksty na mój temat a guard to przykład dla graczy, potem ja dostałem bana na 1dzien ale guard pozostał bezkarny. Zawsze gdy co kto powie na jego temat NP: Freekille robisz lepiej weź CT ogarnij odrazu mówi cos w stylu: Przymknij się twoje zdanie się nie liczy.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) Masa Swiadków, którzy również zostali obrażeni przez fante Jesli bedzie trzeba wkleje demko

 

 

PS: RastaFanta co mam robić jesli mnie prowokujesz? Obaj sie wyzywalismy ja ponioslem kare ale ty nie. Zresztą jest masa swiadkow o twoim obrażaniu innych

 

Miałem wrzucić wiecej dowodów niestety nie mogę wrzucić demka więc zrobiłem SS

http://ifotos.pl/z/ssrhxxw - tu widać jak Fanta odpowiada Graczom

http://ifotos.pl/z/ssrhxnr - tu Fanta wulgarnie odpowiada na zarzut kamiepienia

http://ifotos.pl/z/ssrhxnw -tu widać jak spamowałem jego obraźliwym tekstem on zamiast zgodnie z regulaminem mnie kicknać celowo zabił mnie na początku rundy żeby zrobić mi na złosc

 

jest jeszcze wiele takich przykładów, ale mysle że wystarczająco opisałem to w skardze oraz w wypowiedziach swiadkow
Edytowane przez allenku17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ponuśa Nadużywa tego Guarda 
-Nie zna Regulaminu 
-Według niego ma zawsze rację
-Faworyzyje kolegów w CT
-Obraża wszystkich
-Kickuje Bez Podstawnie 
 
Pozdrawiam AgrhO

Edytowane przez AgrhO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako guard masz dawać przykład, a nie odpowiadać na głupie zaczepki, jeżeli ktoś mnie wyzywa to banuje/kickuje, zależy co powie, jeżeli nie jest moim ziomkiem nie pozwalam na takie mówienie do mnie, co innego kolega, co innega ktoś obcy, powinneś troszke pograć jeszcze na serwie i trochę ogarnąć.

Edytowane przez Ghostt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym jednak chciał widzieć to demko bo co do graczy nie jestem tutaj 100% przekonany, podaj po prostu moment gdzie on kogoś wyzywa. A może by tak koledzy na dole i na górze nie robić spamu i używajcie opcji EDYTUJ.

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tylko szkoda ze nie widzicie jak mnie prowokuja kiedy nie ma nikogo innego z administracji. A bezpodstawnych kickow na pewno nie robie bo nawet sie boje ich dawac czasami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tutaj straszny spam więc się wypowiem.

Osoba składająca skargę niech wklei demko/demka które przedstawiają takie sytuacje.

Jeżeli okaże się, że zarzuty są prawdziwę to gracz zostanie ukarany.

To są tzw. puste słowa.

Jeśli powiem wam, że np. Ghost zrobił massfk, bez żadnych dowodów, to dostanie perma? Raczej nie.

Dajcie jakieś konkretne dowody, najlepiej demko, ale może to być tez np. SS.

Chciałbym również prosić żeby się tutaj nie wypowiadał nikt, który nie ma nic do dodania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle zgodzę się z fantą ponieważ zawsze gdy jest on na serwerze a nie ma żadnego innego guarda albo admina gracze go wyzywają. Nie dziwie się dlaczego fanta się wkur*** bo trochę to jest wkurzające jak ktoś ciągle Cię obraża bez powodu. A bezpodstawnych kicków to nigdy nie zrobił. Tyle mam do powiedzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle zgodzę się z fantą ponieważ zawsze gdy jest on na serwerze a nie ma żadnego innego guarda albo admina gracze go wyzywają. Nie dziwie się dlaczego fanta się wkur*** bo trochę to jest wkurzające jak ktoś ciągle Cię obraża bez powodu. A bezpodstawnych kicków to nigdy nie zrobił. Tyle mam do powiedzenia :) 

k0z4k Wiem że teraz go chronisz bo to jest gaurd i twój kolega ,a jak by nie miał guarda to byśsie tak nie wypowiadał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności