Skocz do zawartości

Regulamin, propozycje


Ghostt

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi zdecydowałem się na napisanie postu, zacznę od FD, po wpisaniu !zabawa ujrzymy informacje, że ct może zabijać TYLKO osoby z bronią, wszystko brzmi super gdyby nie fakt, że w regulaminie jest, że mogę zabić także jak tt wejdzie do gr, także nie wiem czy ct może zabijać osoby wchodzące do gr czy nie :D

 

Druga sprawa, czy bicie, a machanie kosą to to samo? Bo według mnie nie, i zakazie bicia kosą jeżeli ct zabija osobę która zrobiła missclicka/umyślnie, ale tylko machneła kosą i nikogo nie uderzyła, a ct zabija to moim zdaniem to jest fk, bo machneła, a nie uderzyła, bardzo mało osób dostrzega tą różnice i zazwyczaj kończy się na kłótni, że to to samo, albo ja się mylę.

 

Trzecie, czy zabawa dana przez serwer to zabawa, a dzień po mogę dać zabawę, czy tylko ten zakaz dotyczy zabaw które dadzą ct?

 

Czwarte, nie lepiej zrobić 2,5 min FD, ct jest nieśmiertelne, a po upływie czasu wszyscy giną? fd polega na poznianiu mapy, skorzystaniu z zabaw itd. a nie czekaniu aż minie czas i będzie można w końcu zabić ct, według mnie powinien być 2,5 min i wszyscy giną.

 

Myślę, że to tyle z tych takich spraw które najczęściej padają jako temat dyskusji na serwerze, byłoby by mi łatwiej gdybym poznał na nie odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w GR też można zabić, ale niedługo będzie cały nieśmiertelny FD (2:30)

2. nie mam pojęcia, ogólnie jak ktoś tak mówi to ja uznaje to za zakaz machania.

3. Serwerowa zabawa to nie zabawa, jednak umówmy się, że nie można dać tego samego co było dzień wcześniej czyli np. KD, KD.

 

a po KD raczej się nie powinno bo będą 3 zabawy pod rząd (kd, zabawa, fd).

też można, tak jak wyżej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mogę powiedzieć, że bicie nie koniecznie zadaje dmg, bo możesz uderzyć ścianę, więc czemu tego nie zaliczyć do machania? sami sobie tworzycie problemy, nadinterpretując polecenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy robicie bezsensowne problemy.

Bicie to bicie czyli uderzanie o kogoś, ścianę podłogę itp. NAWET JEST SPECJALNY DŹWIEK UDERZENIA.

Machanie to machanie, machacie sobie kosą i nie robicie przy tym otoczeniu ani nikomu nic.

To są dwie różne rzeczy.

 

Zacznijcie wypowiadać poprawnie swoje rozkazy. Może najlepiej mówcie aby w ogóle nie używać prawego i lewego przycisku myszy albo podajcie polecenie DOKŁADNE, aby nikt nie miał ŻADNYCH wątpliwości "Zakaz machania, bicia nożem" - bo nic innego już więcej z nim nie robicie. 

Używanie "zakaz bicia" jak widać jest poleceniem sprzecznym, każdy interpretuje go inaczej więc zamiast pytać o takie rzeczy zacznijcie formułować zdania tak aby dla każdego były zrozumiałe, skoro pojawił się problem i każdy ma inne zdanie w tej kwestii to chyba logiczne jest, że to polecenie jest niejasne. 

 

 

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności