Skocz do zawartości

POLICJA ZABIŁA CZŁOWIEKA?


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Krew zalewa jak widzę takie filmy, czy wy też sądzicie, że policja zaczyna stwarzać dla nas zagrożenie?

 

O Boże te prawo w tej Polsce to strach mówić bo Ci zaraz policja wtargnie i Cię zabije ...

 

Mnie osobiście krew zalewa, gdy czytam takie głupoty jak to.

W każdej profesji są osoby, które po prostu mają coś z głową nie tak, ale przez pryzmat błędów tychże osób nie można oceniać całości, bo to debilizm.

Już sobie wyobrażam całe rzesze JP armii skandujące przeciwko policji, tylko ciekawy jestem, gdzie taki "członek" tego zgrupowania poleci, gdy nie daj boże ktoś mu ukradnie samochód 8).

 

Zachowanie funkcjonariuszy ukazanych na filmików w rzeczy samej karygodne. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam nic przeciwko służbą mundurowym, ale często się zdarza tak, że trafiają się idioci, którzy dostając mundur myślą,że są panami świata i mogą robić co chcą.

Zapominają o tym, że oni są dla ludzi, a nie przeciwko ludziom.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do policji nic nie mam ^^ ale nikt nie chodzi z napisem na czole "jestem psychopata".. Oczywiście jest potrzebna aby łapać bandytów, ale żeby katować chorych to przesada... Nie wiadomo na jaki patrol trafimy, więc można się takiej sytuacji spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Policja jest dobra, 99% nastolatków pisze JP (Je*ać Policje) itp. A co do czego jak ktoś im coś ZA PRZEPROSZENIEM zaje**e, to pierwsi dzwonią itp, lub jak ktoś im wje*ie to zaraz dzwonią.

 

Pozdrawiam, takie moje zdanie. :)

Edytowane przez Pawel.?
Ocenzurowano wulgaryzmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? Nie chciałbym ani słowa powiedzieć na ten temat. Dlaczego?
Napewno była konieczność użycia broni palnej.
Z pewnością środki ŚPB były nie wystarczające, dalej idąc art.17 ustawy o Policji.
Pozdrawiam.

Edytując.


Apeluje o rozwagę. Gdzie to widać? Co widać? Co zostało użyte? 
Jeśli zostały przekroczone granice użycia ŚPB lub BP to napewno Prokuratura to sprawdzi. 

Edytowane przez Discus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mowa o tym czlowieku z Bialegostoku? Bo jesli tak to nie ma co ukrywac ,ze zachowaniw policji w tym przypadku bylo karygodne i przekraczajace kompetencje sluzb mundurowych. Skoro na miejscu byla takze karetka pogotowia , ktora wiedziala ,ze owy mezczyzna cierpi na schizofremie dlaczego nie dala mu zastrzyku na uspokojenie, czy tez nie podala innych lekow? Mezczyzna alurat dostal atak to zamiast o ratowac, uspokoic wexwali policje , ktora zachowala sie ponizej godnosci czlowieka, a takze w sposob bestialski i brutalny. Czy naprawde ludzie przez tak chore sytuacje i naduzywanie swojej wladzy, stanowiska oraz munduru ludzie maja zaczac sie bac? Przeciez sluzby mundurowe maja pomagac a nie straszyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności