Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> Jorgus #Sponsored By Gracz


Jorgus321

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jorgus #Sponsored By Gracz

 

Link do SS: Brak SS'ów
Wycinek z konsoli(bez IP)*:brak nie da sie wbić na server
Serwer: CS:GO MOD
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=3064

 

 

Proszę admina banującego mnie czyli To Tylko Ja  żeby dał mi dowody na to że grałem na "WH" dostałem bana za nic grałem sobie normalnie na nuke i wraz ban bez 

żadnych ss'ow tylko odrazu ban na IP proszę o rozpatrzenie mojej sprawy.Pisze ten temat teraz ponieważ nie wiedziałem co zrobić dowiedziałem się od kumple

że mogę napisać taki post. Dziękuję.

 

PS:SS'OW MI NIE ZROBIŁ.

Edytowane przez Jorgus321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://318446.node11.pukawka.pl/hltv-1604171735-css_nuke-1460907300-1460908200.zip

 

Pierwsza akcja <-- Idziesz w stronę hangaru i mimo że nie widzisz i nie słyszysz, że do czerwonej wszedł jeden tt to rzucasz he w cel (potem zobaczycie, że jego he nigdy nie chybia, zawsze leci tylko tam gdzie ktoś jest lub dopiero idzie, a nie ma takiej możliwości, żeby wiedział że tam jest przeciwnik) 

0:48 sek <-- Wiesz, że jeden robi ci plecy i chowa się za hangarem więc idziesz okrężną drogą i celujesz już przez ścianę.

2:47 <-- Wchodzisz do szybu i zaczynasz strzelać do jednego przeciwnika. Strzelasz i chowasz się, wychodzisz i znów strzelasz i raz jeszcze, za każdym razem jesteś już wycelowany, a za ostatnim gdy zabijasz przeciwnika, mimo że ruszył się w inne miejsce [twoje prawo] a ty tego nie widziałeś byłeś wycelowany i skan. 

!!!!!3:45 <-- Stoisz z AWP obok hangaru i celujesz w skałę obok dachu, nie ma nikogo ale czekasz, bo wiesz, że właśnie tam wskakują kolejno 2 osoby. Zabijasz jednego i dalej celujesz, stoi tam jeszcze jeden ale go nie widać, więc rzucasz he zasłaniając sobie widok a akurat w tym momencie przeciwnik wyskoczył i od razu spadł na ziemie (więc pozostał dla ciebie niewidoczny), ale ty od razu wiesz, gdzie spadł i celujesz w to miejsce.

4:42 <-- Z kwadratu do kurnika wchodzi jeden przeciwnik, zanim go zobaczyłeś celujesz tam, nie trafiasz (on schował się za ścianą) więc skanujesz prosto w niego (niestety nie ty go zabijasz bo lepiej by to było widać). Wiesz, że nie ma już tam nikogo, to cofasz się do czerwonej i rzucasz flesha tam gdzie ktoś jest

7:20 <-- Dostajesz flesha i cofasz za skrzynki koło respa, widziałeś tylko jednego przeciwnika na czerwonej który cofnął w stronę dworu i wszedł za kontener gdzie oczywiście celowałeś wcześniej zabijasz go no i oczywiście wiesz gdzie celować do drugiego (nie mogłeś mieć pojęcia, że tam jest jeszcze jeden).

!!!!!8:05 <-- Celujesz na skałę wychodzi tam jeden i nie trafiasz go dwa razy i jakimś dziwnym cudem przez ścianę widzisz że na czerwonej jest już dwóch przeciwników i biegną do hangaru więc nie miał byś szans, dla tego też cofasz w stronę respa za skrzyneczki i mimo, że nie widziałeś tam nikogo, leci twoje magiczne he prosto do celów ... w tym momencie na daszek ze skały zeskoczył jeden przeciwnik i zanim się wychylił ty już zaczynałeś celować nie zabiłeś go, zeskoczył z daszku (czego nie widziałeś) i leci twój idealny skan mimo że nie mogłeś wiedzieć, że on jest właśnie tam  ( nawet największy farciarz tak nie zrobi)  nie zabiłeś go bo przez taką skrzynke to co najwyżej 53 dostanie.  Celujesz w hangar tak jak byś wiedział, że wyjdzie tamtędy a nie drugą krótszą drogą do ciebie. 

COFASZ NA RESPA I DOSTAJESZ BANA. 

 

To by było na tyle, dziękuję i żegnam cie.

Edytowane przez ToTylkoJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:48 - +/- b. Mógł widzieć, że ktoś biegnie i go okrążyć albo przypadek. Na pewno słychać jak ktoś wbiega do hangaru

2:47 - +/- b nie mogłeś widzieć, jak przeciwnik uciekł Ci na prawo, a celownikiem ciągniesz na jego model. Kolejny przypadek?

3:45 - b- widać kawałek spadochronu przeciwnika, a kolejno go słychać jak biega koło hangaru

4:42 +/- b Pentus wcześniej zabija na kwadracie. Gracz, którego zabił mógł dać info drużynie, że jest ktoś na kwadracie. Jorgus nie wyskakuje modelowo w kurniku, tylko patrzył w okno i nagle mu wbiegł TT. Wycofałeś się do przebudówki i wyskoczyłeś z celownikiem na kurnik, chcąc zeskanować. Nie popatrzyłeś znów na okno, chociaż mógł tam stać TT. Kolejny przypadek?

7:20 -b Gdy TT przeskoczył mu za hangar i rzuca flesha. Jorgus ucieka dalej i patrzy na dwór z awp. Nie widzę w tym nic podejrzanego.
8:16 chwila zastanowienia gdzie rzucić HE, jakbyś patrzył czy wbiegną do hangaru. Niestety nie wbiegli i rzucasz w ich stronę za hangar. Celownik podniesiony już na gracza TT, który zaraz wyskoczy z daszku przebudówki. Celownik przetrzymany na modelu na dworze i strzał w przeciwnika. Może przypadek? Słychać strzał po lewej stronie hangaru lecz nie kierujesz celownika w tamtą stronę tylko wyczekujesz, aż TT wyskoczy w hangarze.b+

Za dużo przypadków w tym demku i ostatnia akcja potwierdziła mnie w przekonaniu, że grałeś na jakimś wspomagaczu. Osobiście wierzę w szczeście, przypadki, itp. ale w Twoich akacjach za dużo ich widziałem. BAN
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności