Skocz do zawartości

Jakiś mikrofonik :D


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, dzisiaj pykam sobie z rana mecza w Csie. Skończyłem mecza i poszedłem sobie zrobić kawę, odkładam sluchawki ( SteelSeries siberia v2 czarne ) i jest wszystko w porządku przychodzę z kawą zakładam słuchawki i mówie do ziomka ze jestem itd, po czasie się zorientowałem że mnie nie słychać, wszystko już robiłem rozkręcałem kabelki są ok, w ustawieniach dźwięku grzebałem i nic. Widocznie nie działa mikrofon w słuchawkach, tak jak przed kupnem mi mówili że szybko mikrofon może się rozwalić no i jest efekt ;). Piszę tutaj do was żebyście mi doradzili kupić jakiś mikrofon nie wiem w EURO AGD czy coś, gdzieś na mieście pod ręką żebym coś kupił coś do 50zł sprawnego, bo czasami się kupi za 15 zł a trzyma długo niż porządne słuchawki z mikrofonem :D. Pozdrawiam miłego dnia, czekam na propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo reklamacja to wspaniały pomysł nie pomyślałem ;) Jak nie to.. no to jednak coś kupie dzięki za propozycje aktualnie :D Słuchawek raczej nie bede nowych kupywał bo to sensu nie ma, jakis mikrofon co sie będzie dobrze trzymał na biurku nic na szyji i będzie w porządku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak już rozkręciłeś sam te słuchawki to z reklamacją może być krucho. Jeżeli Ci nie przyjmą, to i tak polecam znaleźć jakiś serwis gdzie naprawiają słuchawki, bo za tyle ile napisałeś to nic ciekawego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wydać raz, dużo i kupić dobrej jakości produkt, który wytrzyma długi czas?

Przykładem są moje HyperX Cloud I, kupiłem je jakoś rok temu, dźwięk na wysokim poziomie, do gry w CS'a jak znalazł, mają wspaniałe pozycjonowanie.

Na samych słuchawkach nie ma nawet ryski, a spadły mi kilka razy.

Słuchawki są lekkie (po kilku dniach przyzwyczajania się), części wykonane z aluminium czy innego metalu, są bardzo porządnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru kupywać nowych słuchawek ;) Wystarczy mi na prawdę sam osobny mikrofon bo słuchawki są dobre, a że mikro ... tak jak mówi dużo osób to nic nie zrobię. Ciąglę się zastanawiam nad tym Trust starzz. Jakies zdanie na temat tego mikro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności