Skocz do zawartości

Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

UGOTOWANY

7724421.3.jpg

 

GATUNEK: Dramat, Komedia

PREMIERA: 23 października 2015 (Polska) 22 października 2015 (świat)

PRODUKCJA: USA

REŻYSERIAJohn Wells

SCENARIUSZ: Steven Knight

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

 

389756.2.jpg Adam Jones (Bradley Cooper)

111565.2.jpg Helene (Sienna Miller)

354605.2.jpg Tony (Daniel Brühl)

314799.2.jpg Michel (Omar Sy)

 

 

OPIS FILMU:

Adam Jones to słynny szef kuchni. Słynął ze zdobycia 2 gwiazdek Michelin, co jest bardzo trudne. Jemu mimo młodego wieku się to udało. Jednak sława była dla niego za dużym ciężarem, którego nie udźwignął. Popadł w różne nałogi i znikł. Nikt nie wiedział co się z nim stało. Po kilku latach powrócił z zamiarem podbicia londyńskich restauracji i zdobycia 3 i ostatniej gwiazdki Michelin. 

 

 

MOJA OPINIA:

Wooooooow. Brak mi słów, naprawdę. Od dawna zabierałam się za obejrzenie tego filmu, jednak coś nie mogłam znaleźć chęci. Teraz po obejrzeniu go mogłabym to robić codziennie ;3 Ten film może nam wiele pokazać - sam początek co może z nami zrobić sława, później możemy zobaczyć jak bardzo ktoś potrafi dążyć do celu. Ba nawet nie do samego celu ale do idealizmu.. Jak chęć bycia najlepszym odbija się tak naprawdę na nas samych i wiele wiele innych. Gra aktorska bez zarzutów, chociaż Cooper w pewnym momencie wyglądał jak psychopata xD 

Strasznie zawiodłam się na zakończeniu filmu. Ma ono sens, ale myślałam, że zrobią na koniec takie coś mega. Może ono być też nie do końca zrozumiałe dla wszystkich.

Marina - koniecznie obejrzyj ten film! Przyszły kucharzu <3

Cały film oceniam 8.5/10

 

CIEKAWOSTKI:

  • Michelle Williams i Marion Cotillard były brane pod uwagę do jednej z głównych ról. 
  • Do funkcji reżysera filmu rozważani byli David Fincher i Derek Cianfrance. 
  • Początkowo główną rolę w filmie miał zagrać Keanu Reeves. 
  • Zdjęcia do filmu powstały w Londynie (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Nowym Orleanie (Luizjana, USA). 
 

ZWIASTUN:


 

FILM ONLINE:


Edytowane przez Ariel :3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa!

Oglądałam film już wcześniej i mile do niego wracam.

Normalnie już sam tytuł mi się spodobał, a całe przedstawienie?....rewelacja!

Polecam wszystkim!

Recenzja świetna, zasłużony plus, aniele :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności