Skocz do zawartości

AB


B!@ck

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź OG Droso.

"Co prawda jest to wejście na aktywnym banie, ale jest to inne konto, nasz regulamin nic o tym nie mówi, więc nie mogę nic z tym zrobić.

Jednak kolejne skargi na gracza Domino będą skutkowały banem na dwa STEAM:ID i na pewno będą to dłuższe bany.

 

Jeżeli jeszcze raz będzie skarga na gracza Domino, że obraża po raz kolejny Fantę, myślę, że może się to zakończyć permanentnym banem (taki wyjątek  )"

 

Powracam do przypadku Mokasynqa, ktory mianowicie dostał Permanentnego bana właśnie za AB (tzn. Aktywnego bana). Bana nałożył sam Zjem Cię, a teraz gdy mamy ten sam przypadek to co jakiś wyjątek? Skoro nie ma tego w regulaminie to może Mokasyneq powinien zostać odbanowany?

 

Może mi ktoś wytłumaczy/pokaże różnice między tymi sytuacjami...

 

Edition

Dokładnie Szyberek skoro już Opiekunowie uważają że nie jest to AB to podciąga się to pod Celowe wykorzystywanie błędów.

 

Edition2

Nie zgodzę się z tobą GT o ile dobrze pamiętam w powodzie miał napisane "Wejście podczas aktywnego Bana, wyzywanie".

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również o tym myślałem, ale chciałem napisać do droso na steam. Moim zdaniem (I Zjem Cie chyba tez), ban jest NA OSOBE, nie na konto. Dlatego, domino powinien dostać perma na oba konta. Sprawa z mokasynkiem wyglądała inaczej. Bana za AB dostał na tydzień ode mnie, perma dostał za coś innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Gracz zbanowany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności