Skocz do zawartości

Koniec Sezonu -> Nowy Sezon [ANKIETA]


OG droso

Freeday  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Freeday

    • Cały nieśmiertelny (2 min albo więcej)
      1
    • Cały śmiertelny (3 min) (STRAŻNICY MOGĄ ZAJĄĆ POMIESZCZENIE)
      11
    • Częściowo nieśmiertelny (2 min), później śmiertelny (1 min) (CT ma więcej HP)
      0
    • Częściowo nieśmiertelny (30-60 sekund), później śmiertelny (2 min) (CT ma więcej HP)
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym ogłosić, że Pierwszego Czerwca 2016 nastąpi restart wszystkiego (Gangi, Rasy, TOPki, VIPy zostają oczywiście) i wejdą nowe zmiany.

 

Co do zmian jedyne co mogę teraz powiedzieć:

  • zostanie trochę zmienione prowadzenie
  • zostaną zwiększone sloty
  • zostaną utrudnione gangi (co do kosztu), a możliwe, że moc umiejętności gangu też zostanie trochę zmniejszona

Chciałbym, żebyście składali propozycje w tym temacie http://forum.cs-classic.pl/topic/39275-propozycje/

ponieważ są one brane teraz pod uwagę trochę bardziej.

 

Podobnie jest z tematem map http://forum.cs-classic.pl/topic/39276-propozycje-map/

 

Mam do Was także pytanie, stworzyłem ankietę więc nie chcę się tutaj rozpisywać.

 

Czekam na wasze propozycje i głosy :)

Edytowane przez OG droso
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy możemy tu pisać czy nie.. ale napiszę. Sam zagłosowałem, żeby ukryć pistolety na plecach, ale jak teraz o tym myślę to nie jestem pewny czy to dobry pomysł. Chcesz zrobić,żeby przeszukiwanie miało sens. Ale z drugiej story... chcemy tego? Bo według mnie to będzie z każdej rundy stracone spoooro czasu. Zanim ct ustawi graczy i każdego po kolei przeszuka. To naprawdę będzie irytowało. Jeszcze jak prowadzący będzie nie ogarnięty i nie da np. Totalnego bezruchu i gracze będą się kręcić, żeby uniknąć przeszukania. W regulaminie niby jest o tym, że nie można utrudniać przeszukiwania i się kręcić, ale gracze tego nie wiedzą. I naprawdę te przeszukiwania będą się ciągnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, odrzucam tą ankietę, lepiej tego nie wprowadzać (tym bardziej, ze nie wiecie jakie zmiany wchodzą, lepiej co do tego zdecydować później)

 

 

Jednak pojawiła się nowa ankieta, możecie wybrać jakiego chcecie Freedaya :)

Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeday cały śmiertelny jest bez sensu, bo nowi gracze nawet nie zdążą zobaczyć/zwiedzić nową mapę...

W dodatku jak będzie śmiertelny to każdy będzie się rzucał na nich po respekt/blunty.

Z drugiej strony cały nieśmiertelny to też nie dobrze, czekasz 3 min podczas gdy mógłbyś dać jakąś zabawę(To tylko przykład).

Moim zdaniem powinien być pół na pół FD(Oczywiście jeżeli CT jest nieśmiertelny to TT też - zmniejszenie liczby FK), a jak nie to po 20/30 sekundach(czas na wyjście z gr) głosowanie na to czy straznicy pozostają niesmiertelni.

 

P.S

Mam nadzieję że nie dostanę Warna za napisanie tego tutaj

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio bym powiedział czy naprawiona, głos miałem oddany automatycznie na ostatnią wersje...

Ja popieram klasycznego śmiertelnego freeday'a, tak jak było na serwerach 1.6 - przecież na samym początku taki był Twój cel, stworzyć serwer typowo jak na 1.6.

Dodałbym na FD możliwość zajęcia pomieszczenia przez CT, nieblokującego dojścia do GRa - klasyka najlepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio bym powiedział czy naprawiona, głos miałem oddany automatycznie na ostatnią wersje...

Ja popieram klasycznego śmiertelnego freeday'a, tak jak było na serwerach 1.6 - przecież na samym początku taki był Twój cel, stworzyć serwer typowo jak na 1.6.

Dodałbym na FD możliwość zajęcia pomieszczenia przez CT, nieblokującego dojścia do GRa - klasyka najlepsza :D

Szyberek dokładnie! Ja sam to kiedy proponowałem Ale oczywiście na nie... A pomysł jest moim zdaniem najlepszym chyba rozwiązaniem. Na 1.6 grałem ponad rok na jednym JB , na ktorym tak właśnie było i to się sprawdzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie zmieniła się jedna opcja

 

  • Cały śmiertelny (3 min) (STRAŻNICY MOGĄ ZAJĄĆ POMIESZCZENIE)

 

Głosowanie kończy się 25 maja.

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobrze by było jakby freeday był inny bo trochę nudne jest czekanie te 3 minuty .. Moim zdaniem freeday co był kiedyś był lepszy

   

 

          Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności