Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na P3ter


OkoPindolek16KruLL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: OKO (Pindolek16) #KruL
2. Kto zawinił? (admin/gracz):guard
3. Nick oskarżonego:P3ter (czy jakos tak xd)
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:44747168
5. Data i godzina zdarzenia: 06.05.2016r ok godz 22:25
6. Mapa: ba_jail_sand_final_beta2
7. Opis sytuacji: Gracz prowadził dał polecania itd.. sam chyba się w nich zgubił, dał nakaz przylegania czołem do tylniej sciany az do jego odwołania, potem jak już wszystkich sprawdził, dał nowe polecania itd.. i odwołał nakaz przylegania do tylniej sciany czołem az do jego odwołana, ja i kilka osob poruszylismy się, a po chwili znowu powidzial coś innego i nas zabił.. spytałem się dlaczego powiedzial, że był nakaz przylegania czołem do tylniej sciany az do jego odowłania... Juz kolejny raz tak freekiluje .. I jeszcze wmawia mi ze jestem głuchy ..
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

demko, akcja zaczyna się ok w 37:20 min i tam zaczyna chyba prowadzić .. 

http://320879.node48.pukawka.pl/dem-ba_jail_sand_final_beta2-1462565820-1462568400.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie denerwuj mnie , był Droso na serwerze był Wujos nikt mi nie zwrócił uwagi , że coś źle powiedziałem . Było do nich pisać a nie bezczelni człowieku mówisz mi , że nie umiem prowadzić. Niedosłyszałeś? Od czegoś jest powtórz jeżeli ty twierdzisz , że mass fk był wtedy gdy nie odwołałem zakazu chodzenia zakazu biegania to polecam nauczyć się grać i przy okazji wstąpić do laryngologa :) Cały serwer był świadkiem nikt nic nie pisał , a Ty jak zwykle masz problem. Proszę Cię nie ośmieszaj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie denerwuj mnie , był Droso na serwerze był Wujos nikt mi nie zwrócił uwagi , że coś źle powiedziałem . Było do nich pisać a nie bezczelni człowieku mówisz mi , że nie umiem prowadzić. Niedosłyszałeś? Od czegoś jest powtórz jeżeli ty twierdzisz , że mass fk był wtedy gdy nie odwołałem zakazu chodzenia zakazu biegania to polecam nauczyć się grać i przy okazji wstąpić do laryngologa :) Cały serwer był świadkiem nikt nic nie pisał , a Ty jak zwykle masz problem. Proszę Cię nie ośmieszaj się...

Nie powiedziałem, że nie umiesz prowadzić, tylko że nie wiesz co mówisz .. i nadal mi wciskasz to ..mówiłeś ze nie odwołaleś nakazu przylegania czołem, a to zrobileś .. i dlatego nas zabiles ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze jeszcze raz :) ZABIŁEM WAS ZA ZAKAZ CHODZENIA ZAKAZ BIEGANIA !

 


 

I jakoś każdy zrozumiał tylko Ty nie ! A ty nadal się kłócisz ... Był Droso i Wujos przypominam , ja nigdy w poleceniach się nie mylę . Fakt zdarzy się bo i najlepszym się zdarza , że czegoś nie odwołam ale wtedy odradzam jak ktoś mi o tym przypomni i jest po sprawie . W tej sytuacji było inaczej. I napisałeś skargę za to , że nie wiesz nawet za co zabiłem , a przepraszam Ty zawsze wiesz. Nie pozdrawiam.

 

ps. Pawel.? Przy takim typie człowieka nie da się nie gorączkować ;)

Edytowane przez Peter
Nie gorączkuj się tak. Pamiętaj o opcji "edytuj" i nie spamuj w skardze, to samo tyczy się kolegi wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwie wtedy i nie było żadnych free killi, ciebie zabił podajże za zakaz chodzenia, zakaz biegania a nie za to co napisałeś. Peter zrobił wszystko dobrze a jedyna osoba która zawiniła w tej sytuacji to tylko i wyłącznie ty. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności