Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Szajbusa


xKardzio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: xKardzio
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guard
3. Nick oskarżonego: Szajbus
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:148455586
5. Data i godzina zdarzenia:7 maja i wczoraj
6. Mapa: chernobyl
7. Opis sytuacji: 7 maja na mapie chernobyl po wydaniu poleceń "...patrzycie się na północny wschód..." wykonałem wszystkie polecenia, a Szajbus podszedł pod moją celę i zabił mnie mówiąc że patrzyłem się bardziej na PÓŁNOC. Gdyby się przyznał, powiedział "sory" byłoby ok, ale on dalej dyskutował. W tej samej rundzie zabił Klyska na polecenie ELK'a, bo "strzelił" do niego z obrzyna. Był to jego kolega z celi tylko podrzucił mu broń i wyszedł z serwera + na mapie clouds, dał polecenie "totalny bezruch" więc mogłem wyjść. Wyszedłem daleko, a on zabił mnie twierdząc, że nie byłęm w stanie być tutaj w tak krótkim czasie.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_new_chernobyl-1462617240-1462619880.zip -chernobyl http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_clouds_final4-1462811160-1462812660.zip -clouds

 

Na cloudsach była to 1:50 demka, a na chernobylu około 9 minuty.

GryTrean, chodzi mi o to, że zrobil fk, a sie do tego nie przyznał. Nie chce żadnych kłótni itp tylko napisałem skarge, bo to nie pierwszy raz.

 

Jeszcze raz pisze, że mogłem zareagować, ale jako, że jest to po części członek administracji to postanowiłem napisać skargę, a nie samemu wyciągnąć konsekwencje.

Edytowane przez xKardzio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze HPCX ciebie nie było wtedy więc się nie wypowiadaj .... Druga sprawa patrzyłeś się bardziej na północ i to ja byłem w CT i patrzyłem ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zaczyna się to co kiedyś... Sami sobie utrudniacie grę dając nakazy/zakazy którą wam komplikuja prowadzenie i ktorych NIE DA SIE wykonać idealnie. Ludzie północny-wschód? To może stan i mierz linijką... Znowu będziecie dawać milion nakazów i zakazow, zamiast wziąć więźniów na mapę. Mam nadzieję że jak wejdę na serwer po 1 czerwca to na prawdę się dużo zmieni.

 

Wracając do skargi skarga słuszna, ale z drugiej strony Kardzio mogłeś zareagować jako wyższy rangą.

 

P.S Jeżeli dajecie już takie polecenia to się nie czepiajcie milimetrów!

 

Tak samo kto wam nagadal takich głupot, że jeżeli jest zakaz wychodzenia z cel a więzień stoi w celi lecz pod samą kartą to wystaje mu noga i wy to uważacie, że wyszedł z celi... Czysty idiotyzm on nie wyszedł to nie jego wina, że tekstury są takie ze mu "pół stopy" czy stopa wystaje.

Edytowane przez B!@ck
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z blackiem , Szajbus to jest bezsensowne i nie wiem po co utrudniasz sobie grę, jednocześnie uprzykrzając innym poprzez wydawanie takich poleceń -,- Załatwcie to między sobą najlepiej i proponuję się ogarnąć bo administracja ma się zgadzać a nie utrudniać sobie życie!. Pozdrawiam :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się z blackiem zgadzam, że niektórzy dowalają tymi poleceniami nieziemsko... Tutaj nie chodzi o wymordowanie więźniów za pierwszym poleceniem, tylko o zabawę i miło spędzony czas... więc chill ludziska! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa patrzyłeś się bardziej na północ i to ja byłem w CT i patrzyłem ..... 

nie

 

Tak samo kto wam nagadal takich głupot, że jeżeli jest zakaz wychodzenia z cel a więzień stoi w celi lecz pod samą kartą to wystaje mu noga i wy to uważacie, że wyszedł z celi... Czysty idiotyzm on nie wyszedł to nie jego wina, że tekstury są takie ze mu "pół stopy" czy stopa wystaje.

to jest fk

 

Skarga słuszna, ale Kardzio powinien sam to rozwiązać i nawet zbanować strażnika jeżeli ten nie chce wpisać killa (etc).

Ale tutaj są 3 sytuacje, więc skargę zaliczam

 

p.s co do sytuacji na mapie clouds, można to podpiąć pod regulamin, a dokładniej dźwięk bicia ucieczki, ponieważ sytuacja jest analogiczna, prowadzący nie widział sytuacji...

Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności