Skocz do zawartości

Ban za podszywke


B!@ck

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym aby administracja (najlepiej opiekunowie) wyjaśnili czy granie pod nickiem (takim samym) jak gra ktoś inny, ktoś ten ma perma na serwerze to jest podszywanie się, bo moim zdaniem TAK. Nexu najpierw grał pod Nickiem "'mokasyneq", a później "Golden child" i w dodatku miał takie samo "profilowe" jak ten "oryginalny" gracz, który ma permanentnie. Ja bym to uznał za podszywanie się i "nagrodzil" go banem(permem).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już za to dałem 1/2 perma/y.

Jeżeli nie jest to podszywka, to jest to AB jako, że my możemy nie wiedzieć czy jest to ten sam np syneq czy też nie. Moim zdaniem jak najbardziej za to należy się perm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale to co mówisz jest jak najbardziej głupotą.
Podszywanie się? Po co miałby to robić?
Podszywka to jak na serwerze ktoś próbuje podszywać się pod admina, gracza który jest znany...

Każdy gracz może mieć awatar i nick taki jaki chce o ile nie jest to wulgarne. W tym przypadku tak chyba nie ma. Więc po co ktoś by chciał perma? To jakby wam dać perma za kogoś kto miał cheaty i również identyczny nick. Więc?
Jeśli to ta sama osoba jak zbanowana to jak najbardziej, bo to ab, ale jeśli to zupełnie inny gracz to wytłumaczcie po co?

 

 

 

A skąd ja mam to wiedzieć czy to jest inny gracz? Po IP mam szukać? Nick i Avatar się zgadza, więc...

 
Więc, co? Chcesz, żeby zbanowali niewinną osobę, bo tobie się to nie podoba? 
Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale to co mówisz jest jak najbardziej głupotą.

Podszywanie się? Po co miałby to robić?

Podszywka to jak na serwerze ktoś próbuje podszywać się pod admina, gracza który jest znany...

 

Każdy gracz może mieć awatar i nick taki jaki chce o ile nie jest to wulgarne. W tym przypadku tak chyba nie ma. Więc po co ktoś by chciał perma? To jakby wam dać perma za kogoś kto miał cheaty i również identyczny nick. Więc?

Jeśli to ta sama osoba jak zbanowana to jak najbardziej, bo to ab, ale jeśli to zupełnie inny gracz to wytłumaczcie po co?

A skąd ja mam to wiedzieć czy to jest inny gracz? Po IP mam szukać? Nick i Avatar się zgadza, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie, napisane jest, że nie wolno podszywac się pod innych graczy/adminów.

Podszywanie = Wchodzenie z takim samym nickiem.

Jeżeli gracz wchodzi z nickiem mokasyneq (na przykład) to należy się ban, gdyż:

a) Gracz podszywa się pod mokasynqa

b) Jako, że gracz podszywa się pod tego gracza, to nie musimy wiedzieć, czy aby nie jest to prawdziwy mokasyneq, przez co, możemy nałożyć bana za AB.

 

Co do PODOBNYCH nicków, wiem, że sprawa wygląda trochę inaczej, bo rozmawiałem o tym z droso.

Weźmy jako przykład mój nick, GryTrean.

Jeśli ktoś wejdzie z nickiem GyrTeran i będzie grał normalnie, to nie należy się ban.

Gracz ma podobny nick, ale nie ma takiego samego, co za tym idzie, nie podszywa się.

Jeżeli ten jednak będzie groził banem, podawał się za admina, podawał się za mnie, to jest to już podszywka, przez co należy się ban permanentny.

 

 

Każdy gracz może mieć awatar i nick taki jaki chce o ile nie jest to wulgarne. W tym przypadku tak chyba nie ma. Więc po co ktoś by chciał perma? To jakby wam dać perma za kogoś kto miał cheaty i również identyczny nick. Więc?

 

Oczywiście, że można mieć nick i avatar jaki się chce. Avatary można sobie kraść do woli, my, czyli admini, nic na to nie poradzimy.

Co innego jest jednak, gdy ktoś wbije z takim samym nickiem, wszystko napisałem wyżej :)

 

Taka jest tylko moja opinia.

Moim zdaniem powinniśmy zostawić ten temat, i poczekać, aż wypowie się tutaj opiekun.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja edytuj ludzie, dostaniecie warny. 

 

każdy ma prawo mieć jaki chce mieć nick bo każdy do tego ma prawo, każdego z Was nick ktoś mógł zobaczyć gdzieś i mógł sobie taki nick przyjąć. Kiedyś grałam na DD2 mając admina i grały dwie osoby, które miały po prostu ten sam nick tylko inne cyfry i co miałam zbanować bo taki los się trafił? Obaj grali nie podszywając się pod siebie.

 

Podszywanie to jest w momencie gdy załóżmy mamy np graczy o nickach:

Truskawka123 i Banan (pierwsze co wymyśliłam) 

Obaj gracze grają na serwerze i podczas gry Banan zmienia nick na Truskawka123 i podaje się za niego - TO JEST KARANE BANEM. kiedy osoba podaje się za tą drugą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności