Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skrarga na gracza Komunijny Jacek :D


Demix

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick: HPCX

2. Kto zawinił? (admin/gracz):GRACZ

3. Nick oskarżonego:Komunijny Jacek :D

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:1:171197156

5. Data i godzina zdarzenia:2016-05-23 15:20

6. Mapa: Minecraft Party

7. Opis sytuacji:Gracz prowokował mnie i oczym dokładnie wiedział swoim nick i do tego wyrzucił mnie bezpodstawnie z drużyny ct 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):świadkowie demko dam po mapie 

 



Edytowane przez Demix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłamstwo wyrzucilem go z ct poniewaz niemial mutacji a byli inni z mutacja i ogarnieci chetni do ct a niewiem o jaka prowokacje chodzi to tylko nick

 




I po drugie to sam zaczynasz prowokowac np ze jestem najslabszy z servera Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj" nie pisz post pod postem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wszystko prawda.

 

Poza tym, gracz zasługuje na bardzo długiego bana.

 

Skoro potwierdzasz, i jest to prawda, to dlaczego nie zareagowałeś?

 

 

kłamstwo wyrzucilem go z ct poniewaz niemial mutacji a byli inni z mutacja i ogarnieci chetni do ct a niewiem o jaka prowokacje chodzi to tylko nick

 

I po drugie to sam zaczynasz prowokowac np ze jestem najslabszy z servera 

 

Używamy opcji edytuj :)

 

 

 

1. Twój Nick: HPCX
2. Kto zawinił? (admin/gracz):GRACZ
3. Nick oskarżonego:Komunijny Jacek :D
4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:1:171197156
5. Data i godzina zdarzenia:2016-05-23 15:20
6. Mapa: Minecraft Party
7. Opis sytuacji:Gracz prowokował mnie i oczym dokładnie wiedział swoim nick i do tego wyrzucił mnie bezpodstawnie z drużyny ct 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):świadkowie demko dam po mapie

 

 

Jeżeli wyrzucił z CT bez powodu należy się ban, za sam nick jednak, nie. Dlaczego za takie coś ma być ban?

Komunijny Jacek, gdzie tutaj jest obraza, prowokacja, CO KOLWIEK?

Piszecie takie bezsensowne skargi, że się chce płakać...

 

 

 

 Dobra Krystian, nie było Cię na serwerze - po co mi się tutaj rozpisujesz?  :D

Skarga dotyczy ogółu jego zachowania, co z tego że damy mu kicka i za chwilę wróci i zrobi to samo -> votekick [ct]?

Poprosiłem hpcxa o napisanie tej skargi, aby gracz dostał bana na jakiś dłuższy czas niż przewiduje regulamin, żeby miał czas na przemyślenie swojego zachowania (osobiście proponuje Tydzień).

Zaraz po zrobieniu bezpodstawnego votekicka uciekł z serwera, byli chętni z mutacją ale skoro mieliśmy brać explosiona który nie potrafi grać w te grę - wybraliśmy osobę bez mutacji która potrafi normalnie prowadzić. Dodatkowo ciągle podważanie decyzji administracji, znieważanie i prowokowanie innych graczy to u niego norma.

Chłopak działa na szkodę serwera, według mnie jeśli tak bardzo mu się tutaj nie podoba i ma zamiar psuć innym zabawę... chyba lepiej odesłać go z kwitkiem  :) 

 

Nie wiem jak ty, ale ja tego nie widzę nigdzie w skardze..

Jeśli jest tak jak piszesz, to dajcie jakieś konkretne dowody, a gracz na pewno zostanie ukarany.

Nie można ukarać od tak, na słowo.

 

Nie było mnie na serwerze, ale wypowiadam się, bo widzę, że za chwilę zrobi się tutaj kolejna tzw. gównoburza, a miałem tutaj coś do dodania, bo skargi, za nick "Komunijny Jacek", to chyba jednak coś w kierunku żartu XD

 

Tak czy inaczej, proponuję poczekać na wypowiedź opiekuna :)

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Krystian, nie było Cię na serwerze - po co mi się tutaj rozpisujesz? :D

Skarga dotyczy ogółu jego zachowania, co z tego że damy mu kicka i za chwilę wróci i zrobi to samo -> votekick [ct]?

Poprosiłem hpcxa o napisanie tej skargi, aby gracz dostał bana na jakiś dłuższy czas niż przewiduje regulamin, żeby miał czas na przemyślenie swojego zachowania (osobiście proponuje Tydzień).

Zaraz po zrobieniu bezpodstawnego votekicka uciekł z serwera, byli chętni z mutacją ale skoro mieliśmy brać explosiona który nie potrafi grać w te grę - wybraliśmy osobę bez mutacji która potrafi normalnie prowadzić. Dodatkowo ciągle podważanie decyzji administracji, znieważanie i prowokowanie innych graczy to u niego norma.

Chłopak działa na szkodę serwera, według mnie jeśli tak bardzo mu się tutaj nie podoba i ma zamiar psuć innym zabawę... chyba lepiej odesłać go z kwitkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GryTrean, Twój post nie ma całkowicie sensu. Bezsensownie się czepiasz, aby się przyczepić. Gość zwyzywał HPCXa, a później wywalił go z CT i wyszedł z serwera. Jak miałem zareagować, skoro nie jestem administratorem, a nikt nie był dostępny? Poza tym, akcja działa się bardzo szybko, a skarga to najłatwiejszy sposób bana dla gracza. 

Nie widzę sensu w Twojej wypowiedzi, tym bardziej, że Ciebie tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem świadkiem tej całej sytuacji. I to był ewidentnie bezpodstawny kick z ct, obrazy w kierunku HPCX'a jak i prowokacja. A po całej sprawie gracz szybko opuścił serwer. Także uważam, że zbanowanie tego gracza na długi okres czasu będzie odpowiednią karą, może nie za samą tą sytuację, ale za całokształt zachowania się tego gracza na serwerze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności