Skocz do zawartości

Pytanie o Freeday


AdamoxPompa

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że Freeday (3 min nieśmiertelności) był lepszy, ponieważ nowi gracze chcą zobaczyć nową mapę.

 

A tak jak już wszystko zmieniono np. nowe mapy . Ja chciałem zobaczyć gdzie jest secret albo np. gdzie boisko.

 

Wkurza mi to że jak chce zobaczyć coś nowego np. nową mapę , to nie bo TT zabija po 5s. wszystkich CT.

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

 

 

 

no dobra ale uważam że Freeday jest po prostu bez sensu , ponieważ CT ginie po 5s. więc jaki ma to sens (aha respekt i blunty)

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

 

 

CT zdąży wbić do tego jeżeli ogarnia.


No powiem że nie zawsze , zależy jaka mapa ;)

 

Zakładam, że CT nawet nie zdąza wbić do zajętego pomieszczenia, może po starcie rundy dać CT 10 sekund zanim cele zostaną otwarte?


Dobry pomysł GT, ale chyba wole żeby to było np 15s.

 

W temacie czasu tego freedaya też jestem niezgodny ale większość nie chce biegać po mapie przez 3 minuty i dlatego jest głosowanie.


Thamber popatrz że może 6 lub 7 chce poznać mapę a CT ginie po 5s. bo TT ich zabija .

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

 


Mam pytanie do Droso . Po co jest ten Freeday jak oni tylko zabijają CT (to jest bezsensu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze Ci powiedział. Pobierz i sprawdź a potem nie miej żalu. Ale w sumie jak ktoś chce skorzystać z mapy z innymi to nie ma tutaj szans.

 


W temacie czasu tego freedaya też jestem niezgodny ale większość nie chce biegać po mapie przez 3 minuty i dlatego jest głosowanie.

 


Można poprosić na początku freedaya bądź dzień przed zapytać się kogoś z ct o kolejny dzień. Jeśli wypada freeday to taki ziomuś pyta się o to czy można nie zabijać ct.

 


Ale jednak te 6 bądź 7 osób może sobie pobrać tą mapę z warsztatu i poszukać. Oczywiście może nie mieć pluginów tych co na serwerze ale pozna głębiej mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamox ma trochę racji

Czy zajęcia pomieszczenia w ogóle coś daje przy tylu osobach?

 

Zagram dzisiaj wieczorem dopiero i się dowiem jak ten sezon teraz wygląda, bo teraz nie mam czasu

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że CT nawet nie zdąza wbić do zajętego pomieszczenia, może po starcie rundy dać CT 10 sekund zanim cele zostaną otwarte?

 

Było głosowanie, gracze chcieli takiego FD, proste, stary fd w 90% rund został omijany, bo był nudny, tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT zdąży wbić do tego jeżeli ogarnia.

 


Ludzie, jak macie problemy co do FreeDaya to po co go zmieniacie? Raz wolicie freedaya bez zabijania, raz wolici z zabijaniem. Jak nie podoba wam sie taki jaki jest teraz to po prostu na zyczeniu wezcie freedaya dla siebie i prosze bardzo, dzien na zwiedzaniu mapy o ile CT ogarnia i runda nie zakonczy sie po marnych 2 minutach :V

 

#Edit HPCX dobra sygnaturka XDD

Edytowane przez Q♥een
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nw o co ciągle jest dyskusja Freeday został zmieniony aby admini jak i opiekuni nie musieli robić ciągle głosowań "ct kill", a moim zdaniem pomysł j GryTreana jest nie głupi  10sek aby strażnicy mogli chociaż się schować.

Edytowane przez Demix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności