Skocz do zawartości

EVENT JB:GO


Besi523

Event  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany/a takim eventem?

    • Tak
      12
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

W momencie gdy na naszej grupie "JailBreak Cs-Classic" wybije liczba 100 użytkowników chciałabym zrobić dla Was zabawę w której będą do wygrania BLUNTY.

Czy jesteście zainteresowani EVENTEM na naszym serwerze? 

 

Na czym by ten EVENT polegał?

W tym dniu nie będzie żadnych poleceń, jeżeli ktoś będzie chciał się bawić to będzie podążał za mną (będę posiadała god'a także wszelkie bunty nie wchodzą w grę), jeżeli będzie jakiś gracz, który nie chce się bawić będzie mógł biegać po mapie i robić co chce, bez przeszkadzania nam, choć myślę, że blunty są na tyle kuszącą nagrodą, że mało nie będzie chciał brać udziału. Powstanie 10 różnych kategorii także 10 różnych szans na wygranie blunta. Cały event będzie organizowany w formie zabaw/konkurencji, wszystko jest do dopracowania. 

 

 

Dokładne daty, rodzaj kategorii, godzina, wszystko zostanie podane w odpowiednim czasie także o to się nie martwcie.

 

 

Ps. Będę poszukiwała jednego pomocnika, najlepiej któryś z adminów ~ pomocnik jako iż jest pozbawiony możliwości grania z pozostałymi za dobrą wykonaną robotę otrzyma jednego blunta w ramach rekompensaty.

 



Także powyżej macie ankietę zaznaczcie czy jesteście zainteresowani takim eventem?

Proszę o rozgłoszenie tego tematu na serwerze!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to bedzie tak ze kazdy ma szasę wygrać? czy jakieś konkurecje typu Box Climb gdzie Vipy mają wieksze szanse

Czyż własnie nie po to jest VIP? Jest się vipem żeby mieć większe szanse. VIP jest dostępny dla każdego, każdy może go kupić - do czego zachęcamy. A w evencie myślę że Besi może zrobić tez takie konkurencje jak skakanka czy kolorki, gdzie VIP zbyt wiele nie pomaga.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyśliłam jeszcze dokładnych kategorii póki co dałam jedynie Wam propozycję. 

 

 

czy to bedzie tak ze kazdy ma szasę wygrać? czy jakieś konkurecje typu Box Climb gdzie Vipy mają wieksze szanse 

 

 

Trudno mi na tą chwile powiedzieć dokładnie jakie będą gry, na pewno postaram się aby pojawiła się jakaś zabawa gdzie VIP nie będzie miał żadnego lub dużego znaczenia.

Z pewnością pojawi się parkour być może box gdzie VIP znacznie pomoże takim osobom. Możliwe, że będzie zabawa w której będzie zakaz używania double jump'a, ale to wszystko jest do ustalenia gdyż jeszcze bo nie podjęłam decyzji na której mapie będzie EVENT jak i jakie będą zabawy, mimo wszystko nie mogę w każdej konkurencji zakazać używania tych przywilejów w końcu od tego jest VIP aby dodawał dodatkowe profity, a serwer też musi na siebie zarabiać.

VIP na naszym serwerze nie jest drogi, jeżeli ktoś ma ochotę może sobie zakupić nawet tylko pod EVENT (wydaje mnie się, że jest opcja zakupu jedno dniowego VIP'a) lub można kupić na 15 dni SMS za 6 zł/przelewem/paysafecard/kiedyś nawet można było skinem zapłacić ~ to trzeba dopytać właściciela, a np. płacąc paysafecard często zostaje nam reszta, która czeka i można ją użyć. 

 

Reasumując 

Na pewno będą konkurencje gdzie VIP pomoże innym, ale również postaram się o takie zabawy by VIP nie wpływał zbytnio na rozgrywkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można dawać propozycję na zabawy czy nie ale będzie moim zdaniem fajnym pomysłem wprowadzenie zabawy coś typu "Poeta" lub "Burza mózgów" żeby konkurs nie opierał się tylko na skakaniu czy strzelaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności