Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na HalinaZPKSu


k0z4k

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: ✖ k0z4k ✖ nie here
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz
3. Nick oskarżonego: HalinaZPKSu
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:126900390
5. Data i godzina zdarzenia: 2016-07-09 około 15:49
6. Mapa: jb_dust2
7. Opis sytuacji: Byłem sobie w ct pierwszą rundę i  nagle mnie wywaliło bez powodu przez Haline. Halina Wyrzucił mnie 2 raz pod rząd (w 2 mapach) za niby FK
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Demko http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_dust2-1468071540-1468074180.zip
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: początek 1 rundy po FD

Edytowane przez k0z4k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś wyżucony za FK na poprzedniej mapie i za to że byłeś w CT kolejną mapę zrzędu a byli chętni. Pozdrawiam.

 


Totalnie się zgadzam z wyższą społecznością. Halina przesadza, a również sieje ferment na mój temat!
Dzisiaj z gangiem warchalczki wbił na tsa. On był w ct a reszta gangu w tt.
Każda runda kończyła się życzeniem dla warchlaczków. Elo

 

Nie cierpie ludzi co dbają tylko o swoją dupe.
ps: Kocham KAroline

To nie prawda. Załatw jakiś dowód. Czekam.

 


Dzieciaku, nie prawdę to ty opowiadasz na mój temat i radzę Ci milczeć na mój temat bo gościu połamie Cię, Czaisz?
Obraza, groźba karalna. Pogrążasz się kolego. Nawiasem zapraszam do sprawdzenia skargi na ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś wyżucony za FK na poprzedniej mapie i za to że byłeś w CT kolejną mapę zrzędu a byli chętni. Pozdrawiam.

Tak , tłumacz sobie ... , a zapomniales co ty robisz , gdy nie ma admina??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie się zgadzam z wyższą społecznością. Halina przesadza, a również sieje ferment na mój temat!

Dzisiaj z gangiem warchalczki wbił na tsa. On był w ct a reszta gangu w tt.

Każda runda kończyła się życzeniem dla warchlaczków. Elo

 

Nie cierpie ludzi co dbają tylko o swoją dupe.

ps: Kocham KAroline

 

 

Dzieciaku, nie prawdę to ty opowiadasz na mój temat

 

 

Gościu ty myślisz, że skarżąc się każdemu komu popadnie to zyskasz coś? Wyrąbane mam w skargę, liczy się dla mnie byś tylko bana dostał.

Wyzywasz każdego, a jak admin przyjdzie to prosisz o zbanowanie typa, tyle potrafisz, a jak chcesz wiecej to podaj skype i pogadamy.

Nie masz tutaj kastarta takich jak w twoich gangach są, tylko masz tutaj kogoś poważniejszego więc gościu zamknij się i przepadnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie było mnie na serwerze ale po co składać na niego skarge może nie podobało się innym twój sposób prowadzenie.

Jak dajesz skarge to złuż na cały serwer bo sam halina by cie nie wyrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś demka w którym rzekomo mógł paść FK, jeżeli tak było gracze mieli prawo za to dać Ci Votekick'a z CT również skoro prowadziłeś poprzednią mapę, a byli chętni musiałeś opuścić CT także tutaj VoteKick również miał prawo bytu.

 

Odnośnie Ciebie Daniel, jeżeli Halina coś mówił na twój temat, musisz dać na to dowód w postaci SS/Demka, ja nie banuje na podstawie słów bez dowodów.

 

Jak i regulamin serwera to jedno, a przestrzeganie regulaminu forum to kolejna sprawa. Wszelkie konflikty załatwiajcie na PW, nie na forum ani serwerze jak i nie na przyszłość nie piszemy post pod postem.

 

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności