Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na eqk ツ


needo

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick: needo

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

3. Nick oskarżonego: TomeK!

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:161488285

5. Data i godzina zdarzenia: Około 17:58

6. Mapa: jb_waterside_v5_1

7. Opis sytuacji: Ogólnie to jestem nowy na serwerze, ale odrazu po wbiciu przeczytałem regulamin, 2 osoby bez mutacji był w CT, lecz nie oto chodzi, bo przecież mogą. Mimo tego że do CT były chętne 3 osoby z mutacją (wliczając mnie), Tomek postanowił poprowadzić (czego nie może, bo wydaje mi się że nawet nie zaczął mutacji) Po przejęciu prowadzenia przez Tomka, może nie wszyscy, ale niektóre osoby pisały o mutacji, na co on odpowiedział "Nikt nie jest chętny do CT", co było nieprawdą (mimo tego że ludzie mu pisali że są chętni). Zaczął wydawać polecenia, w tym samym czasie, innych 3 CT zaczęło rozmawiać przez co niemogłem wogóle zrozumieć poleceń, i ich nie uslyszałem mimo tego że prosiłem o powtórzenie.

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Świadek, "Holsik", był przy całej sytuacji, sam się o to wkurzał. (Potem jeszcze Holsik został zfreekillowany i mimo podważenia, prowadzący nic sobie z tego nie robił.)

9. Wynik/numer rundy/czas: Wydaje mi się ze 5 runda.

PS. Pomyliłem się z nickiem w tytule, pownno być TomeK!

Edytowane przez needo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnienie - Piszesz, że jestes nowy i masz mutacje, dobra rozumiem to, ale nie masz przegrane 120 minut, to po pierwsze. Po drugie - Nikt mi nie pisał, ze jest ktos chetny z mutacją, to po drugie. Po trzecie - Holsik nie zostal zfreekillowany, uznalem, ze zle wykonuje polecenia wiec go zabilem, pozdrawiam, czekam na wypowiedz administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Moje nie przegrane 120 minut nie ma nic wspólnego ze skargą. (pomijając to że na tym serwerze jestem nowy, ale na jailu gram od 5 lat) 2 - Pisał, chociażby ja. 3 - Ta sprawa mnie akurat mniej interesuje, ale byłem przy sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności