Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Agencik


AdamoxPompa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Adamox 

2. Kto zawinił (admin/gracz): Gracz

3: Nick oskarżonego: Agencik, Kawara02 , sajuN (te dwa nicki nie wiem czy są dobrze napisane)

4. Steam_ID oskarżonego: Nie posiadam 

5. Data i godzina zdarzenia: 08.29.2016 ok. 11:30 

6. Mapa: jb_new_chernobyl

7. Opis sytuacji: Było pięciu CT (był Micase,Counterek,Agencik,Kawara02, sajuN [te dwa nicki nie wiem czy są dobrze napisane] ). Prowadził tą rundę Counterek.. Było wtedy pięciu TT, wtedy Counterek zaprowadził nas do Labiryntu i powiedział że 3 pierwsze osoby przeżyją i powiedział że jak wyjdziemy to mamy iść pod markerem. Już tam było dwóch TT i wtedy ja byłem trzeci i już miałem dołączyć do tej grupy ale nie wiem z których CT mnie popchnął do labiryntu i Czwarty TT poszedł dalej i był trzeci, wtedy mnie zabito za to że CT mnie popchnął do labiryntu  i (Powiedzmy) pomógł wygrać czwartemu TT przeżyć. Napisałem w komendzie !fk i nikt nie sprawdzał tego freekilla. Napisałem do Micase że mnie zabito w ten sposób i poczułem się nie sprawiedliwie. Micase zapytał się każdego z CT kto to zrobił a wszyscy niby mówili , że nic nie zrobili. I dlatego napisałem skargę na Agencika, Kawara02 i sajuN bo oni byli blisko mnie a Counterek prowadził a micase poszedł daleko od TT. 

8.Dowody (demo/screeny/świadkowie) Świadkiem był Kapitan Pawlo i mam tu demko : http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_new_chernobyl-1472458200-1472460900.zip

9: Wynik/numer rundy/czas: Wtedy było 1:3 dla CT lub odwrotnie.
 
Ps. Mam nadzieje że oskarżony dostanie perm na CT
Edytowane przez AdamoxPompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Dla opiekunów:</p>

<p>Czas demka: 35 minuta</p>

<p> </p>

<p>Rzadko mi się to zdarza gdy nie muszę, jednak postanowiłem obejrzeć demko.</p>

<p>Zostałeś zablokowany, to prawda, ale było już za późno, itak wyszedłeś z labiryntu jako 4, nie jako 3.</p>

<p>Moim zdaniem skarga do odrzucenia</p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>#Down</p>

<p>Rzeczywiście, byłeś trzeci. Jeśli prowdzący miał na myśli 3 pierwsze osoby pod markerem, to słusznie Ciebie zabił.</p>

<p>Racja, zostałeś zablokowany przez CT, jednak było to z twojej własnej winy.</p>

<p>CT stał tam długo przed tym, jak ty w niego wbiegłes, więc było to moim zdaniem z twojej własnej winy.</p>

<p> </p>

<p>Jeśli jednak prowadzący chciał zostawić 3 pierwsze osoby, które przeszły labirynt, to rzeczywiście był freekill, jednak pisanie za takie coś skargi jest dość śmieszne...</p>

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm na CT? Predzej moze bana zgarnac za "freekilla"

 

Fanta no masz rację

 

Dla opiekunów:

Czas demka: 35 minuta

 

Rzadko mi się to zdarza gdy nie muszę, jednak postanowiłem obejrzeć demko.

Zostałeś zablokowany, to prawda, ale było już za późno, itak wyszedłeś z labiryntu jako 4, nie jako 3.

Moim zdaniem skarga do odrzucenia

 

GryTrean  aha czyli popchnięto mnie i nic ? i po drugie popatrz na moją kamerkę i widziałeś kogoś który był trzeci ? Popchnięto mnie i ten czwarty był za mną i dobiegł. Polecam dokładnie zobaczyć :)

 

Edit: GT proszę cie.... jak już miałem wyjść z labiryntu to po chwili  mnie zablokował ROZUMIESZ nie mogłem nic zrobić wtedy bo mi zablokował wyjście  -_-.  

 

 

A wtedy CT miało to gdzieś i nikt się nie przyznał kto mnie popchnął -_-

Edytowane przez AdamoxPompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzący powiedział, ze 3 pierwsze osoby, które staną pod markerem, nie przejdą labirynt, czyli fk nie było. Faktem jest, że weszliście sobie w drogę z CT Kawunia02, ale nie było to umyślne utrudnianie gry. Odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności