Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na gracza Micase


Demix

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick:HPCX

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin

3. Nick oskarżonego:Micase

4. Steam_ID oskarżonego:ma opiekun

5. Data i godzina zdarzenia:17:50 ok.

6. Mapa:jby spy

7. Opis sytuacji:Gracz Micase nadużywał admina aby tylko dalej grać rzucił smoke w miejsce w którm mieliśmy się ustawić zagubił się w smoke poczym prowadzący go zabił za niewykonanie poleceń.Micase ożywił się mówiąc że to przez nas nie mógł się dobrze ustawić.Po tej sytuacji spytałem się Micase dlaczego on kłamie i powiedział tt może kłamać ;/

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):demko podam po mapie

9. Wynik/numer rundy/czas:2:7 dla ct albo dla tt będzie widać


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to samo co opiekunowi : (opiekunce :D)

Mielismy ustawic się na środku lasera , ktoś rzucil smoke później ja ale to nic nie zmienia (o to mi chodzilo tt moze klamac o smoke) , po zejściu smoke 2-3 osoby nie byly na srodku a byl TOTAL i ct ich nie zabilo a ja stalem nieruchomo (bo byl total) i mnie zabito i dlatego sie ozywilem , nieco pozniej , gdy sie odrodzilem Warden rozkazał abyśmy sie ustawili na markerze ( nie dał poleceń mi ) i mnie zabił wiec ozywilem , stalem w celi bez żadnych nakazów i zakazów i znowu ktoś mnie zabił i się ożywiłem sam ct powiedzial , wiec chyba sie troche niezrozumieliśmy Hpcx ;)

 

Jest demko + mam świadków w tym Rafiego :)

Opiekun oceni :3

 

+ nwm Queen co oni maja do administracji cały czas gdy ktoś dobrze wykonuje robote np napisal typ w !fk xDDD i odrzucilem to zaczynaja obrazac i zaraz uciekaja z serwa .

...

Edytowane przez Micase
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy prowadzący da polecenie, żeby ustawić się w danym miejscu, a to miejsce jest niewidoczne, powinien poczekać aż smoke opadnie. Micase miał totalny i nie mógł się poprawić. HPCX piszesz, ze faworka. Jednyna faworka, która była to na tych 3 graczach, którzy poprawili pozycje, mimo totalnego bezruchu. Kolejne FK na Micase było, gdy on ustawił sie na makerze i został zabity bo był total. Lecz on osobiście nie miał żadnych poleceń. Ozywił się ponownie i ponownie został zabity przez nieuważnego CT, który po prostu nie ogarniał. ITD ITP. Micase postępował słusznie, były minimum 3 FK na nim. Odrzucam skarge bez cienia wątpliwości. 

 

PS Nie dostarczyłeś nawet demka więc skarga kwalifikowała się do natychmiastowego odrzucenia. 

Edytowane przez Matthew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności