Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_orange">Odrzucone:</span> Ban na wszystkie serwery


Ramirez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HuanSanchezViJaLobosRAMIREZ
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer:193.33.177.101:27156
Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/bans/6576.html

Dobry wieczór,

Sprawa dość nietypowa, bo w zasadzie nie proszę o UB tylko o informację, a nie wiem gdzie zamieścić temat. Dostałem bana od admina o nicku "Debil", och pardon "Devil" na serwerze Only DD2. Ban na godzinę, więc tragedii nie ma, ale dlaczego do cholery na pozostałych serwerach typu FFA, CS:GO MOD, również mam bana? Dlaczego to jest powiązane? Pytam ponieważ uważam, że jak narozrabiałem na jednym serwerze, to w mym mniemaniu wysoce niesprawiedliwe jest by otrzymać bana na wszystkich pozostałych.

Posdrawiam Pana Sas'a i oczekuję na odpowiedz.

Ramirez
 
Pomoc:
1. SS'y wrzucamy na 
zippyshare lub sendfile
2. Link do bana

3. Zapoznaj sie z regulaminem
4. Nie spamuj w prosbie o UB
5. 
Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Panie Debilu, tfu Devilu, wszystko się zgadza, nawet jest log, wspaniale! Ale temat dotyczy zupełnie czego innego. Masz Pan admina, a jesteś Pan takim  matołem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i odpowiedzieć na proste pytanie zadane w temacie. Zidiociałych analfabetów, jak ww Pan debil, przepraszam devil, nie pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie kogoś z więcej niż jedną komórką mózgową.

PS Może jest deficyt adminów, ale moim skromnym zdaniem, ktoś kto potrafi składać literki, ale nie potrafi czytać, nie powinien dzierżyć tak odpowiedzialnej funkcji jak administrator.

Pozdrawiam,

Ramirez

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Źle wypełnione podanie o UB jak i nazwa tematu.

Po 2. Z tego co pamiętam to gracze nie zbanowani permanentnie mieli mieć możliwość grania na innych serwerach. Pytanie lepiej kieruj do właściciela.

Po 3. Skończ obrażać, bo tylko pokazujesz, że ban się należał i przydała Ci się przerwa od grania.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twój temat został odrzucony, ponieważ łamie regulamin działu.
Sprawdź Regulamin!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności