Skocz do zawartości

Skarga Rafi


danqpl

Rekomendowane odpowiedzi

 


1. Twój Nick:Danq

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego:Arab

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:1:70530876

5. Data i godzina zdarzenia:22:36

6. Mapa:jb_mountaincraft_v3

7. Opis sytuacji:

Tutaj się rozpisze:

Szanow.. wkurzający nasz admin przegina już po całej linii. Uwziął się na mnie i na mojego kumpla. To, że ma admina myśli, że kolegą z reala może coś zrobić, a prawda jest taka, że pierwszy odkryłem ten server i pokazałem Rafałowi. On się chciał postarać o admina, no i dostał ;/ Gra na Jailu zamieniła się w istny koszmar. Gruby co chwile mnie kickuje, mutuje tak samo kumpli. Dzisiaj już się tak wkurwiłem(przepraszam), że ustawiłem sobie nick "Rafał Plecan GRUBY Z RADWA", bo normalnie ch*$% mnie strzelał. Oczywiście dałem mu okazje do zbanowania, i zbanował na 4 h za obrazę. Ale od kiedy nasz wygląd osobisty jest obrazą? Jedni są chudzi, drudzy mają problemy z wagą. Administrator, który nie umie pojąc tych rzeczy nie powinni pełnić swojej funkcji ! Prowokuje choć sam to robi! HIPOKRYZJA! Zapytajcie innych graczy co sądzą po okresie co Rafał urzędował na naszym wielbionym serverze.

 

 

 

Dodając , że jak ktoś wspomni gruby, Rafał plecan czy coś dostaje kicka a mi WYJEBAŁ BANA NA 4 H

 

Zacznijcie coś robić z tym. Na naszego tsa jak wbija nas wyzywa, my chcemy się odgryźć to już nas wywala na servie!

 

 

 

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Zapytajcie po kolei 

 

 

 

"Zacznijmy walczyć o lepsze jutro, pozbądźmy się tego gówna co nas trzyma!"-Danq

 

 

 

 

  • Ten grzmot zapowie twoją śmierć - Sasuke
  • Ból jest nieunikniony, cierpienie jest obowiązkowe. - Pain
Edytowane przez danqpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiam sobie nick GruBy i WYRZUCA mnie z serwera, GRUBY to mój ulubiony proplayer lubie oglądać go jak gra w cs go. dyskutuje z nim, mam racje i on WYWALA mnie za kłótnie z administracją.

Edytowane przez veeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chciał powiedzieć że osoba o imieniu Rafał a nazwie Rafi jest strasznie nieodpowiedzialna nie potrafi przyjąć krytyki na jego osobę oraz szybko się unosi i zaczyna za byle co kickować z serwera, według mnie nie nadaje się on na administratora.
Pozdrawiam, Prawdziwy

Edytowane przez Prawdziwynrtn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności