Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Rasta, wyjaśnienie.


Maxtin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Yelon I'm Back
2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin.
3. Nick oskarżonego:Rasta
4. Steam_ID oskarżonego:Nie posiadam ale to admin.
5. Data i godzina zdarzenia:2017-01-04 18:00
6. Mapa:jb_cavern_v1
7. Opis sytuacji:Byłem w CT wbił ADMIN poprosiłem go o wyrzucenie osób bez mutacji z CT.

Co dziwne zostawił te osoby a wyrzucił mnie z powodu, że mikro mi nie działa albo że nie ogarniam, chciałem wyjaśnić sytuacje bo najpierw to robie a potem przystępuje do skarg taka jest moja natura.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):http://www43.zippyshare.com/v/rD1z83bu/file.html
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:http://www43.zippyshare.com/v/rD1z83bu/file.html

Edytowane przez Yelon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velon ale ty serio nie ogarniasz miał podstawy żeby cię wyrzucić bo robiłes fk i nieogarniales, a takze wyzywales graczy (np. mnie i Wojtkuu) moim zdanie do odrzucenia 

#edit to wstawiaj 

Edytowane przez M!ky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velon ale ty serio nie ogarniasz miał podstawy żeby cię wyrzucić bo robiłes fk i nieogarniales, a takze wyzywales graczy (np. mnie i Wojtkuu) moim zdanie do odrzucenia 

Yelon, nie Velon.

Wyzywałem graczy, lepiej nie prowokuj bo wstawię demko jak obrażacie cały serwer, panem wyżej bym się nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał powodów to bym cię nie przerzucał, mówiłem ci to milion razy a ty dalej swoje. Nie bezpodstawnie gracze do mnie pisali abym wbil i ogarnal CT bo brak mikra, mutacji i wyzywa. Mam 100% racje w tym co tu sie stalo ale jezeli ty uwazasz ze wbijesz sobie chyba nawet pierwszy raz na ten serwer od bardzo dawna i sie do CT pchasz. Nieznajomosc regulaminu? Tak, ty go nie znasz skoro nie wiesz za co cie Admin przerzuca ;)

 

Ja nie wiem co ty masz typie w głowie ale dałem ci powody i na serwerze, i na forum. Albo nie chcesz czegoś przyjąć do głowy albo zakres czytania i słuchania z podstawówki zanika. Opcja edytuj bo jeszcze warna zgarniesz.

 

Ehh ty serio nie rozumiesz tego ze wyzywasz po CT i sie sapiesz? :D

 

Co sie wypowiadasz? To ty w końcu chcesz odpowiedzi czy nie bo cie nie rozumiem gościu. GDYBYŚ NIE WYZYWAŁ TO GRACZE NIE PISALI BY PW DO MNIE I NIE TYLKO DO MNIE, że jest patola w CT i żebym to ogarnął? Po czym jeszcze prosiłem 4 RAZY aby CT uzylo mikro na co ty nie odpowiedziales. To dla ciebie takie trudne? Jeżeli chcesz coś udowodnić to nie wiem co to może być :p

 

A i napisalo do mnie troje osób, i nie był to sebuś ;)

Edytowane przez FuhrerOfFanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako administrator serwera wymagam od ciebie dania mi dowodów jeżeli mi ich nie dasz, uznam to jako jestem adminem wszystko mi wolno.

9.3 Dawać jako członek administracji przykład innym graczom
1.9 Po stronie CT gracz musi posiadać SPRAWNY mikrofon oraz być po mutacji (dokładniej punkt 4.2)
Nie dałeś mi żadnego przykładu tylko powiedziałeś że wyrzuciłeś mnie z CT bo nie miałem Mikra co jest kłamstwem po to wrzucam demo.
 
Napisał do ciebie kolega czyli Sebuś twój ziomek który groził mi że jak napisze na ciebie skargę wyjaśni mnie na pw.
Jako administrator zachowałeś się jak szczeniak nie tłumacząc mi nic chociaż jestem, osobą pojętą i potrafię słuchać ze zrozumieniem.
Użyłeś argumentu że nie mam mikrofonu a jak się odezwałem ponownie po terro powiedziałeś że dostałeś donosy na pw, nie sprawdziłeś tego tylko wszedłeś na serwer i mnie wyrzuciłeś z TERRO.
 
Po zachowaniu tego admina widać że, nie zależy mu na dobrze serwera tylko na szacunku u kolegów, nie pozdrawiam tej osoby gdyż nie powinna ona zostać dopuszczona nawet do oglądania gry.
 
Ehh ty serio nie rozumiesz tego ze wyzywasz po CT i sie sapiesz?-Daj mi na to dowody nikogo nie obraziłem po każdym zabójstwie tłumaczyłem za co zabiłem, pomyśl i nawet cie na serwerze nie było to co się wypowiadasz?
Edytowane przez Yelon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, rozmawiałam z Rastą, Rasta wyrzucił Ciebie ponieważ mówił przez mikro do Was czy posiadacie i nie uzyskał odpowiedzi, a na demku ja osobiście nic takiego nie słyszałam także możliwe, że coś Rascie się wył lub inni go zagłuszyli, niemniej jednak zostałeś wyrzucony bezpodstawnie, a to Rasty od kiedy tutaj jest pierwsze wykroczenie dlatego kończy się na jego upomnieniu. 

 

Z imieniu administracji przepraszamy.

 

 

Przyjęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności