Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Maxtin


Friweir

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Eric
2. Kto zawinił? (admin/gracz):Guard
3. Nick oskarżonego:Maxtin
4. Steam_ID oskarżonego:(prywatny profil, jako guard macie go na pewno w aktach)
5. Data i godzina zdarzenia: 2017:04:04 2017-04-04 22:22
6. Mapa: ba_jailbreak_rectangle
7. Opis sytuacji: Zaczęło się od moich nie miłych komentarzy. Na początku zachowywałem się źle (mogę dostać bana, nie przeszkadza mi to) ale nie tu pies
pogrzebany. Gdy już było po fakcie, wyżej wymieniony guard zaczął mnie kickować powodem: prowokacja. Zrozumiałem pierwszy raz, wszedłem po raz drugi na serwer i 
dostałem kicka za to samo: prowokacja. Sytuacja powtórzyła się wiele razy. Moim zdaniem jest to nadużywanie permisji, ponieważ wchodząc na serwer po pierwszym kicku
już zrozumiałem, żeby nic nie pisać, bo to by była prowokacja, ale ta czynność powtarzana wiele razy, ugotowała mi krew w żyłach. Proszę o sprawiedliwość.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-ba_jailbreak_rectangle-1491337320-1491340020.zip
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas Nie jestem do końca pewien, nie mogę odtworzyć demka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/399718

Tutaj, wystarczy tylko tutaj spojrzeć żeby widzieć ciągłe prowokacje od tego człowieka.

Jesteś szkodnikiem, a szkodniki powinno się wypleniać miłego dnia.

 

Prawdą nie można urazić, araab błagam skończ xD

 

Jeżeli nie było adminów musiałem przypilnować abyś dalej nie wszedł na serwer za to dostawałeś kicki.

 

2 godziny temu, ex.! napisał:

Jak dla mnie to takie bawienie sie w admina.Skoro sie uspokoiles to powinien kicknac cie raz i skoro az tak nie chcial cie na serwie powiadomic admina dajac twoj steamid do zbanowania a nie kickowac co chwile no ale ciezko stwierdzic bo moze to jest sluszne skoro byles bardzo zly dla innych. Choc tak minimalnie jestem po stronie Erica.

Lepiej bawić się w admina, niż olewać serwer tak szczerze.

Queen dałem steam id, nie odpisała do adminów pisałem nikt nie odpisał ten gracz, wykazywał wszelkie formy wulgaryzmów i obraz dla graczy tak jak piszesz nie widziałeś, więc po co się wypowiadasz to takie:Nie znam się ale się wypowiem, twoje zdanie w tym momencie mnie nie obchodzi bo nie jesteś jakimś doświadczonym administratorem na tym serwerze.

Edytowane przez Maxtin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxtin może trochę szacunku dla gracza? Nie wyzywaj go od szkodników...

Co do skargi, moim zdaniem niesłuszna, cały czas prowokowałeś/nie miałeś kultury.

Edit1_

Maxtin wprowadzasz toxic.. Obrażasz gracza od "szkodników", kłócisz się z ex! na FORUM i jesteś wrogo nastawiony, a tak nie powinien zachowywać się ktoś kto ma pilnować porządku na serwerze.. I powinieneś go wyrzucić raz za jedną rzecz, jeżeli wejdzie znowu na serwer i NIC NIE ZROBI nie masz prawa go znowu wyrzucić i "bawić się w admina", bo nim nie jesteś.

Edytowane przez Araaab
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Maxtin napisał:

https://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/399718

Tutaj, wystarczy tylko tutaj spojrzeć żeby widzieć ciągłe prowokacje od tego człowieka.

Jesteś szkodnikiem, a szkodniki powinno się wypleniać miłego dnia.

Ja rozumiem, że prowokowałem, ale chodzi mi o to kickowanie gdy już nic nie pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to takie bawienie sie w admina.Skoro sie uspokoiles to powinien kicknac cie raz i skoro az tak nie chcial cie na serwie powiadomic admina dajac twoj steamid do zbanowania a nie kickowac co chwile no ale ciezko stwierdzic bo moze to jest sluszne skoro byles bardzo zly dla innych. Choc tak minimalnie jestem po stronie Erica.

Może i jestem nowy i co z tego? mam gorsze uprawnienia niż ty przez to ? Nie wyzywam graczy od szkodników bądź nie mówie im by nie wracali na serwer. ,,Twoje zdanie mnie nie obchodzi " Jako guard mam obowiązek wypowiadać swoje zdanie na forum czy to ci się podoba czy nie. Jesteś nie miły dla innych więc uspokój się w końcu. Jesteś guardem i twoim obowiązkiem jest kickowac jak ktos cos robi. Ban nie ucieknie więc jakby obrazal dalej to nastepne kicki i dluzszy ban. A teraz co gracz dostanie bana na ktorego zasluzyl? to wtedy twoje kicki beda bezpodstawne bo jest to dodatkowa kara prócz bana. ,, Lepiej bawić się w admina, niż olewać serwer tak szczerze. " Co ci da kickniecie go 100 razy jak nic już nie robi? wkurzysz go tylko bardziej spamuajc na czacie kickami i potem lecą takie niepotrzebne skargi. Przypominam BAN NIE UCIEKNIE wystarczy zapisać steam ID.

Edytowane przez ex.!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, Yelon jest guardem i nie ma prawa wywalać kogoś non stop za coś co zrobił, miał prawo dawać gag/mute, ale nie kickować aż sobie odpuścił bo od tego są admini, cóż, to już kolejna skarga, którą przyjmuję po raz kolejny nie mogę przymknąć oka. (Nie ma to nic wspólnego z PW, to kolejna skarga, którą przyjmę, a mówiłam ostatnim razem, że kolejna przyjęta skarga = degrad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności