Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na guarda Agencika


Ghostt

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Gho$t

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard

 

3. Nick oskarżonego: Agencik

 

4. Steam_ID oskarżonego: jest guardem więc macie 21

 

5. Data i godzina zdarzenia: start: 2017-06-27 20:45 koniec mapy
2017-06-27 21:37  
6. Mapa: jb_putin_v2

 

7. Opis sytuacji: Agencik jak guard zachowuje się trochę niepoważnie co do swojego stanowiska, kiedy jest proszony o reakcje z mojej strony na graczy którzy obrażają kogoś ignoruje to i nic nie robi z taką sytuacją, ponadto użył komendy /kill na mnie kiedy osoba która na mnie zrobiła fk odrodziła mnie po czym zmieniła zdanie, a końcu okazało się, że jednak nie miała racji (była to inna mapa nie ta) i był zmuszony mnie odrodzić po dłuższej chwili kiedy zaspomowałem h@ dopiero, zaś na tej kiedy wklejałem osoby na u@ które obrażają innych nie wykickował ani jednej. Na poprzednich mapach kiedy byłem w kolejce wyrzucił mnie z niej bez powodu, wcześniej kazał mi coś powiedzieć, że miałem pełne usta bo jadłem obiad odmówiłem mu po czym zostałem wyrzucony z kolejki do ct, chciałbym żeby to nie było potraktowane jak skarga, a raczej prośba, o większe ogarnięcie z jego strony, bo moim zdaniem nic nie robi, czasem kogoś postraszy za reklamę w nicku i to tyle w sumie, według mnie nie nadaje się na stanowiska guarda, zachowuje się nie poważnie (jako funkcja na serwerze), oraz robi co mu się podoba.

 

9. Wynik/numer rundy/czas: pod koniec mapy, tak 10 min do końca prosiłem o reakcje na graczy którzy obrażają innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

Obrażania na czacie nie zawsze mogę ogarnąć zwłaszcza gdy jestem z administracji sam w dodatku w ct poza tym nie zawsze o małe duperele trzeba od razu wyrzucać i bardzo nie lubię tego typu ludzi którzy każdą najmniejszą spinę uważają za niewiadomo co.

#2

Z sytuacją na leaderminecraft była taka sprawa że 1tap zabil ghosta bo się ociągał po czym na !fk MISSCLICKIEM ożywił go i poprosił mnie abym go slaynoł żeby nie było gry na fragi po czym prowadzący powiedział że innym dawał karniaki więc go odrodziłem bo zginął faktycznie niesłusznie. To był błąd 1tapa który został rozwiązany na serwerze więc nie widzę sensu go dalej wywlekać

#3

Na mapie sand z kolejki zostałeś wyrzucony bo kozaczyłeś. Prosiłem cię żebyś powiedział coś a ty pisałeś rzeczy w stylu: bo co mi zrobisz, nie chce mi się, nie napisałeś że jesz w  takiej sytuacji na pewno dałbym Ci więcej czasu.

Edit#1

1-najwidoczniej tyko ty widziałeś ten "chaos"

2-Sprawa została rozwiązana na serwerze i zaowocował ją błąd CT który został poprawnie naprawiony

3-XDDDDDDDDDDDDDDDDD bez komentarza przeczytaj jeszcze raz #3

Edytowane przez Agencik47
Odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

Tylko to, że przez takie rzeczy robi się chaos na serwerze, wkleiłem Ci z nickiem osobę która obrażały innych gracz pisząc ''pedały''

#2

A nie lepiej byłoby przyjrzeć się tej sytuacji, ze względu na moją manifestacje przeciwko temu, że coś jest nie tak? Ale lepiej wpisać /kill i po sprawie.

#3

Nie masz prawa oczekiwać ode mnie czegokolwiek jeżeli jestem w tt, wywalić mnie możesz jeżeli nie będę miał sprawnego mikrofonu ale jak już będę w ct, dlaczego miałbym cokolwiek mówić na Twoje życzenie? W dodatku jadłem, byłem po nocy z pracy i poszedłem spać bez kolacji, więc po wstaniu zrobiłem sobie od razu obiad i wszedłem na serwer, po czym kazałeś mi coś powiedzieć nie wiadomo z jakiej racji, zwłaszcza, że miałem jedzenie w buzi i średnio mogłem się odzywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności