Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na BEHIND YOU, LOOK! - info na chowanym


NorbeuSZ Bum Bania

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:  SKILL 諾伯特     

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz 

3. Nick oskarżonego: BEHIND YOU, LOOK! 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:150254995 

5. Data i godzina zdarzenia: 13:30-14:15  2017-07-05  

6. Mapa:  jb_mountaincraft_v5

7. Opis sytuacji: Była ostatnia runda prowadzący ☆☆$eb♡l☆☆ dał nam chowanego. Po kilku minutach zostałęm sam z law-em (innym graczem) byłem ukryty wysoko tak że nie było mnie widać chyba że sie ktoś by przypatrzył . W CT był także  BEHIND YOU, LOOK! . nagle wyskoczył mi wcześniej wspomniany gracz na twarz i zabił . Niby nic po prostu znalazł jednak po obejrzeniu powtórki widać że totalnie zmienił kierunek i akurat wiedział gdzie będe. Gdy już zginołem słyszałęm jak kilku graczy mówi do  BEHIND YOU, LOOK!  że właśnie ma info więc nie tylko ja tak sądze.

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): demko (skopiuje cały link wystarczy wkleić do przeglądarki) : http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1499254200-1499256900.zip świadkowie: BoT .

9. Wynik/numer rundy/czas: była to ostatnia runda

   

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka stwierdzam jedno.. Typ dostał perfidne info. Po pierwsze CT w trakcie chowanego mają "mgłę" i widzą znacznie mniej.. Po drugie kolega ( TT ) był za ścianą, a Behind idealnie nacelował na niego :v Należy mu się Ban.

Chciałbym również poruszyć temat Sebola.. Wiem, że to nie jest skarga na niego, ale nie widzę powodu do pisania oddzielnej  skargi...

Sebuś mówił, że nie posiada aktualnie mikrofonu, bo ten skończył na ścianie.. Chwile potem powiedział, że je obiad i nie ma zamiaru się odzywać.. Zjem to się odezwę.. A na samym końcu napisał : ☆☆$eb♡l☆☆: ja sie szanuje i szkoda mi zdzierac gardłą na jb. 

To ^^ już mogłeś sobie podarować :/ Nie rozumiem po kiego grzyba wbijasz do CT nie posiadając mikrofonu.

Edytowane przez krystek145
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zadko się wypowiadam bo piszecie bzdury i szkoda mi czasu nie raz na wszelki głupie skargi które są bez sensu. Ale teraz się zgodzę tak było jak piszecie.. Krystek Mną Się NIE Przejmuj Nie Mogłem Sobie Darować Tego Cytatu którego uzyles bo prawda w oczy Boli ja nie dre za przeproszeniem mordy na jb ???? xD 

Edytowane przez I.KILL.YOU SEBUŚ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za info na chowanym gracz BEHIND YOU, LOOK! otrzymuje bana na 2 dni

Za przebywanie po stronie CT bez sprawnego mikrofonu Guard I.Kill.You Sebuś otrzymuje bana na CT na 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności