Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] B00stVertigo ?emCeKubus?


Ang9lek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Ang9lek
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz
3. Nick oskarżonego: B00stVertigo ?emCeKubus?
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:151315691
5. Data i godzina zdarzenia: 19.08.2017 o 16:20 (tak mniejwiencej)
6. Mapa: ba_jail_sand_final_beta2
7. Opis sytuacji: Wszedlem na server o godzinie 16:20 jak juz powiedzialem wyzej. I sie zaczolem witac Z serverem a ten o to Gracz bez powodu zaczal mnie albo inaczej moich rodzicow ( ze cos o moim ojcu, mamie itd.) pod koniec za bardzo sie ponioslem i tez go troche powyzywalem ale nie tak bardzo jak on mnie 
                                                                         Swiadkowie : Wiekszosc Servera 
9. Wynik/numer rundy/czas: bylo to runda 2 : 0 dla ct z tego co pamientam :) 
 
Edit 1 : Tomek przeczytaj co dokladnie tam pisze. Ze jak nie mam dowodow nie mam pisac Skarki a ja mam 2 Dowody takze nie wiem po co to Pisales :) 
Edit 2 : Uwaga! skarga która nie zawiera dowodu zostanie automatycznie zamknięta @TomeeeK Tam pisze jak nie Zawiera Dowodu ja dalem az dwa dowody tak nie wiem po co to pisalem tylko demka nie bylo dlatego dodalem Jak tylko wyszlo w gotv a swiadkowie byli od samego poczatku najwidoczniej nie czytales dokladnie ps. sory za orte . 
Edit 3 : @Polar Wyzywalem Poniewaz juz bylem na niego Wku**iony. i mnie poniosly emocje bo czul sie on jak bog tego serva bo wyzywa. Jedne co mowilem to ze jest dzieciakiem I tylko sie z tego smialem co Mowil i cos na koncu rozmowy jeszcze cos powiedzialem tylko nie pamientam dokladnie co 
Edytowane przez Angelgamespl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! skarga która nie zawiera dowodu zostanie automatycznie zamknięta i nie sprawdzona. Zabrania się pisania "dodam demko gdy się pojawi" itp. nie masz demka - nie piszesz skargi.
 
Składałeś podanie na strażnika, a nie znasz regulaminu.
 
Zaktualizował demko
 
@Polar - piszemy skargę wtedy kiedy mamy już demko i nie pisz, że daremna bo znając życie nie oglądałeś demka.
 
@Angelgamespl - przed twoim editem nie miałeś, żadnego dowodu i widzę, że ty nie czytasz dokładnie co tam pisze.
 
Świadkowie to słaby dowód, poza tym żaden twój "świadek" nie podpisał się pod skargą.
Edytowane przez TomeeeK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeeeK jak widzisz napisał że jak pojawi się demo  POJAWI  

co do skargi. Skarga bezsensowna  skoro cie zaczął wyzywać to czm go nie zmutowałeś. I po 2  po co wyzywałeś. Wychodzi na to że kary teraz nikt nie powinien dostać 

edit1: Ale skoro napisał że dostarczy to dostarczy ma 1 dzień na dostarczenie zobacz se inne skargi :)

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności