Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skraga na Arashi Akina


deusik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: baranek

2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard

3. Nick oskarżonego: Arashi Akina

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:158201337

5. Data i godzina zdarzenia: Około północy

6. Mapa: jb_mountaincraft_V5

7. Opis sytuacji: To tak . Dostalem bana za podpowiadanie na chowanym . Moim zdaniem jest to ban za nic . Gadalem z polarem na ts i on specjalnie wyszedl na chownaym oraz mowil nawet na serwie ze wychodzi na czas zaabawy z ts. Druga sytuacja Arashi się odrodził co jest moim zdaniem nadużywaniem guarda . Mowił że polar pierwszy do niego strzel a sam chcail go zabic w plecy . 

8. Dowody (demo/screenywiadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1503523260-1503525840.zip

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: 2:2 

Edit 1 Rudi jak patrzysz wczeniej ze jestemy razem na ts to jak mowi ze wyszedl to juz nie mozecie sprawdzic. Po drugi ta sytuacja z arashim. Polar go widzial dokladnie bo był na czerwono no bylo go widac a chyba slepy on nie jest .

Edytowane przez baranek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poczekaj tu nie chodzi tylko o chowanego lecz o normalne życzenie. Zaczne tak

Było życzenie patrzyłem na ts czy jesteś z polarem wiec po co te kłamstwa? Ale wróćmy do sytuacji ty razem z polarem ułatwiaciecie sobie gre widać to od razu gdy polar jest w ct. Mówicie że wychodzicie z ts lecz skąd mamy mieć pewność? Na mapie minecraft doszło do takiej sytuacji że arashi wchodził na shifcie na wieżę po lewej stronie (nie wiem czy to jest wieża czy co :( )  polar wyszedł wcelowany nie patrzył czy może z dolu wyjdzie tylko daly czas patrzył sie na górę od momentu kiedy arashi wchodził już na samą górę i teraz uzasadnienie sytuacji. Polar wcelowal sie na gore i zabil arashiego jego wytlumaczenie skad wiedziales ze tam jestem? Twoja oodpowiedź "Słyszałem kroki "

Teraz tak jak mogłeś słyszeć kroki jak arashi chodził na shifcie? 

Co do chowanego polar tak samo szukał i jak zwykle wiedział gdzie są przeciwnicy

Edytowane przez RUDI
  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec może zaczniemy od chowanego to już nie pierwszy raz kiedy podajesz info na chowanym Polarowi i to widać. Bardziej mi chodzi o życzenie kiedy bylem zbuntowany daleś mu info ze jestem na górze a nie powinieneś tu jest dowód--------------------------------->http://scr.hu/8h4t/t7tga po za tym byłem na ts z obecnym RUDI Trojka i widziałem ze byłeś z nim wtedy na ts wyżej a po za tym nie mógł mnie słyszeć ani widzieć a odrazu był wcelowany we mnie na górze jakim cudem? 

 

 

Pozatym Baranek oglądalem demko nie widać mnie bylo i nie kłam 

Edytowane przez RaoXteR x Bandi ♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na screenie. Polar przyznał się że dawałeś mu info. Próbujesz się bronić jakimiś rzeczami kompletnie z dupy. Siedzicie z polarem często na ts razem i to widać, a tłumaczenie że wyszedł specjalnie na zabawe nie jest dobre i mało kto ci w to uwierzy. Nie umiesz kłamać :) następnym razem się postaraj nad wymówką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że po 1 @RUDI  na chowanym wyszedłem z ts3 a zacznijmy od tego że mówiłem że wychodze z ts3 mogłeś sobie to zobaczyć w środku chowanego że byłem na innym kanale, ale że tb się nie chciało to już nie moja wina a że znam tą mape bardzo dobrze wiem gdzie kto się schował. Także nie było żadnego infa nie było możesz sb zobaczyć logi z ts3 o ile jest coś takiego. I nwm po co się prujesz jeżeli powiedizałem bandiemu że dostałem info od baranka TYLKO GDZIE JEST BANDI

ps. Nie dostałem infa na chowanym od baranka tylko, w normalnym prowadzeniu Gdzie jest badi!

wiem że nie odemnie zależy jaką KONWOY daje kare ale wnosze żeby baranek dostał bana na 3 dni.

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności