Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga (a raczej przyznanie się do winy) na Jeeeżu!


spidermaner

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:

Jeeeżu!

2. Kto zawinił? (admin/gracz):

gracz

3. Nick oskarżonego:

Jeeeżu!

4. Steam_ID oskarżonego:

STEAM_0:1:196560940

5. Data i godzina zdarzenia:

21:40 - 21:50

6. Mapa:

jb_new_chernobyl

7. Opis sytuacji:

Był killday lub wg i ten człowiek został jako ostatni. Dostał życzenie lecz przez przypadek kliknąłem przycisk myszy mouse1 przez co zastrzeliłem (i zfreekillowałem i zmarnowałem życzenie) tego kolegę. Dodatkowo notorycznie dawałem zabawy

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):

Skoro się przyznaję to chyba nie trzeba dowodów

9. Wynik/numer rundy/czas: Nie wiem (Pomocy jak sie ususwa posty)
 

 

28 minut temu, unto papariet napisał:

Ma honor ja bym mu dał admina.

Zapomniałeś dodać kappa

 

8 minut temu, Evo^^ napisał:

Kazdemu zdarzają sie bledy. Nie powinieneś dostac bana ani nic jesli spelniles tego gracza życzenie. Masz honor. Bez kappy

Chyba nie zrozumiałeś/aś mojej wypowiedzi albo ja twojej. Był killday lub wg i ten człowiek został jako ostatni. Dostał życzenie lecz przez przypadek kliknąłem przycisk myszy mouse1 przez co zastrzeliłem (i zfreekillowałem i zmarnowałem życzenie) tego kolegę

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xdddddddddddddd

To bylem ja i ty mnie zabiłeś (runda to była przed ostatnia). Chciałbym dodać aby @Netherslay zobaczyl demko z tej mapy poniewać od 2:8 czy 2:10 dawał notorycznie zabawy dla tt i ct 

Demko: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_new_chernobyl-1509307260-1509309900.zip

Ps. @spidermaner jak chcesz już coś napisać to edytuj post (takie ci już info daje)

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu zdarzają sie bledy. Nie powinieneś dostac bana ani nic jesli spelniles tego gracza życzenie. Masz honor. Bez kappy

 

5 minut temu, spidermaner napisał:

Chyba nie zrozumiałeś/aś mojej wypowiedzi albo ja twojej. Był killday lub wg i ten człowiek został jako ostatni. Dostał życzenie lecz przez przypadek kliknąłem przycisk myszy mouse1 przez co zastrzeliłem (i zfreekillowałem i zmarnowałem życzenie) tego kolegę

Ale jesli dostal zyczenie w następnej rundzie albo dales zabawe badz ten gracz powiedzial "ze nie chce zyczenia" to nic ci nie grozi. O zabawach mogles nie wiedziec. Radze przeczytac caly regulamin lub te punkty ktore ci interesują i zobaczysz gdzie zrobiles błąd.

 

Nie chce spamowac @Kasia! ale masz racje jesli chcesz cos pisac pisz to w opcji "edytuj" pod ta niby skarga. Wtedy mozesz sobie pisac ile chcesz. 

Edytowane przez Evo^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności