Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga


Julian

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick:Julian

Zawinił:gracz

Nick:roxta

Steam ID:STEAM_1:1:44591516

Data I Godzina:Data 07.01.2018 Godzina ok 00:30

Mapa:jb_fortify_v2-2

Opis Sytauacji:ok.godz 00:30 grałem na serwerze,dyskutowałem z P. jednak nie spodobało się to graczowi roxta i zamiast grzecznie powiedzieć Julian czy mógłbyś przestać mówić Pan roxta postanowił że przed kolegami będzie bardziej cool i postanowil napisać "Julian zamknij piz*e".

Dowody:20180107002842_1.thumb.jpg.93e814b79b3cc33cbd23b7885c73603f.jpg

Wynik/numer rundy/czas:Wynik rundy 0:8 dla terrorystów/czas rundy 16:57|

Edytowane przez Julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jullian powinien już dawno dostać pmuta za brak mutacji i denerwowanie innych graczy. Mogę dostać karę za to co napisałem ale jeżeli ktoś ma 10 lat i irytuje każdego na serwie to jest coś na rzeczy chyba (i nie jest to tylko moje zdanie)

 

Nie wymieniłaś żadnego zdania tylko irytowałeś nas. Żaden mój kolega z gangu nic nie gadał wiec nie wymyślaj. Jak ktoś nie ma mutacji to zwracam mu  uwage a ty przy okazji jesteś irytujący

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, roxta napisał:

Jullian powinien już dawno dostać pmuta za brak mutacji i denerwowanie innych graczy. Mogę dostać karę za to co napisałem ale jeżeli ktoś ma 10 lat i irytuje każdego na serwie to jest coś na rzeczy chyba (i nie jest to tylko moje zdanie)

Dobrze rozumiem,ale nie nadużywam mikrofonu tylko wymieniłem z P. 4 zdania ..

Ps.Gdy Twój kolega z gangu nadużywał mikrofonu też bez mutacji jakoś nic nie mówiłeś.. Po prostu masz ból dlatego że napisałem na Ciebie skargę,ja ostrzegałem bo to nie jest pierwszy raz gdy mnie wyzywasz ;)

 

9 godzin temu, aassingo napisał:

Skarga jest "słuszna", ale no ludzie, bez przesady, żeby zabierać opiekunom czas o jakąś śmieszną skargę, bo ktoś napisał jedno obraźliwe zdanie. Moim zdaniem gracz otrzyma bana maksymalnie na jakieś 2h.

Dobrze wiem ale to nie jest pierwszy raz gdy on mnie wyzywa było wiele inncyh okazji usłyszeć jak mnie obraża.Ja ostrzegałem albo mnie przestanie wyzywac albo napsize skarge :/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Julian napisał:

Dobrze wiem ale to nie jest pierwszy raz gdy on mnie wyzywa było wiele inncyh okazji usłyszeć jak mnie obraża.Ja ostrzegałem albo mnie przestanie wyzywac albo napsize skarge :/

Skoro to nie pierwszy raz to nie lepiej napisac sensowna skarge?
W sensie nazbierac pare screenow a nie tylko jednego?
Skarga byla by bardziej sensowna mało tego jak tak bardzo chcesz bana dla kolegi dostal by go x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga jak najbardziej do przyjęcia 

dlaczego? zobaczmy na czas jest 16:57 czyli mikrofon włączył się 3 sek wcześniej julian mógł powiedzieć w tym czasie max.1-2 zdania to nie jest chyba powód aby unosić się i używać przekleństw :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameba czy ameba?

 

Jak post nic nie wnosi, to raportujesz, nie piszesz tak samo jak ten głupi wyżej. >.> 

 

 

Zamykam, bo to już żałosne się zrobiło. Opiekun się tym zajmie. 

  • Like 2
  • Dziękuję 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roxta Jeśli przeszkadza Ci kogoś głos/widzisz że osoba bez mutacji nadużywa mikrofonu po prostu zgłoś to do guarda/admina zamiast wyzywać. Wystarczyło mu kulturalnie zwrócić uwagę zamiast wyjeżdzać z chamskimi odzywkami.

Skarga oczywiście słuszna, gracz otrzymuje bana na 8h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności