Skocz do zawartości

Wywiad z K3ndinh0 - młodym graczem Rugby!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

K3ndinh0.png.95d351f71c1492b82ed0012b27a34a4a.png

[Wercia.]: Witam wszystkich serdecznie w kolejnym wywiadzie! Dziś mam przyjemność przeprowadzić go z może Wam dobrze znanym użytkownikiem naszej sieci, a dokładniej z K3ndinh0. Powiedz nam na początek jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

[K3ndinh0]: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Mateusz, w październiku kończę 17 lat oraz mieszkam na Mazowszu a dokładniej w Sochaczewie.

[Wercia.]: Może na sam początek, zacznijmy temat Twojego zamieszkania. Może powiesz nam coś o swoim mieście oraz jak długo już w nim mieszkasz?

[K3ndinh0]: Heh, moje miasto najbardziej słynie z tego iż nieopodal miasta, według niektórych dzielnica Sochaczewa, urodził się wybitny kompozytor Fryderyk Chopin. Jego imieniem nazwano u nas hotel oraz liceum do którego uczęszczam. Jako drugą rzecz wymieniłbym to że Sochaczew i okolice w trakcie kampanii wrześniowej najlepiej odpierało ataki Niemców. A jeśli chodzi o to jak długo tu mieszkam, no więc mieszkam tu od ponad 16 lat.

[Wercia.]: Ooo, brzmi bardzo ciekawie :D. Czy poza rzeczami, które wymieniłeś, znajdują się jeszcze jakieś ciekawe atrakcje w Twoim mieście? Może polecisz coś, naszym czytelnikom? 

[K3ndinh0]: Choć moje miasto nie ma aż tak dużo atrakcji, to najchętniej bym polecił zwiedzić Zamek Książąt Mazowieckich, który został zniszczony podczas II w.ś. ale został odnowiony parę lat temu oraz Muzeum Pola Bitwy nad Bzurą. Nie jest to wielkie muzeum ale jest warte zwiedzenia, najbardziej tego co jest na dworzu ale nie będę zdradzał ;)

[Wercia.]: Dobrze, może przejdźmy teraz w tematy Twojego zainteresowania, powiedź nam, czym się interesujesz, co lubisz robić w wolnym czasie, a może coś trenujesz? 

[K3ndinh0]: Jak to młody chłopak interesuję się sportem, e-sportem, a poza tym trochę spędzam czasu na hazardzie. W wolnym czasie albo spotykam się ze znajomymi na boisku albo gram na komputerze a jak jestem na różnorakich zgrupowaniach to lubimy z kolegami zagrać sobie w Pokera albo coś w tym stylu. Na zgrupowaniach rugby. Tak, trenuję rugby ponad 6 lat w Orkanie Sochaczew.

[Wercia.]: W hazardzie, szczerze, nie spodziewałam się, że w tak młodym wieku można już bawić się w takie rzeczy:) Skoro sam poruszyłeś temat Rugby, opowiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z tym sportem, co Cię w nim urzekło, że dalej to trenujesz? 

[K3ndinh0]: Moja przygoda z rugby rozpoczęła się w 2012 roku. Wtedy na jednej z lekcji w-f'u przyszedł do nas zawodnik, obecnie trener, który nam pokazał jak grać i zaprosił na trening wszystkich chętnych. Chyba jedną z rzeczy która mnie skusiła była darmowość treningów. Pierwszy trening jak dobrze pamiętam to bałem się cokolwiek zrobić. W szkole wyglądało inaczej i na treningu inaczej. W szkole graliśmy na klepnięcie w biodra, a na treningu był już kontakt. Był to dla mnie wtedy trudny okres i postanowiłem coś ze sobą zrobić i rugby dało mi tą możliwość. Dzięki rugby mam szansę zwiedzać świat i poznawać nowych super ludzi. W sumie największy przełom rozpoczął się 2 lata temu kiedy to graliśmy jako rocznik "kadetów", roczniki 01/02 i byliśmy niepokonani od początku aż do końca. To był ten sezon, kiedy miałem paręnaście niesamowitych akcji, byłem podstawowym zawodnikiem ale do Kadry Polski się nie dostałem bo trener mnie nie widział w swoim planie.

[Wercia.]: Widzę, że Rugby to chyba cale Twoje życie, wkładasz w ten sport pewnie całego siebie, powiedź mi, czy wiążesz z tym przyszłość? Czy jednak jest to, chwilowe aktywne spędzenie swojego wolnego czasu?

[K3ndinh0]: Chce pozostać przy tym sporcie jak najdłużej. Najprawdopodobniej odejdę za 2 lata ale jeszcze nie wiadomo. Mam już jakiś plan w głowie na to jak ma wyglądać moje życie.

[Wercia.]: Więc w takim razie, życzę Ci powodzenia z całego serduszka! Może za kilkanaście lat zobaczymy Ciebie w naszej Reprezentacji w tym sporcie? Przejdźmy może w tematy miłosne, masz może kogoś na oku bądź już masz swoją wybrankę serca?

[K3ndinh0]: Bardzo dziękuję. Aby było jak najlepiej. Jeśli chodzi o dziewczynę to nie posiadam na razie żadnej. Byłem już w związku ale nie mam powodzenia u kobiet. Oczywiście mam kogoś na oku, jednak szanse na odwzajemnienie uczuć są znikłe.

[Wercia.]: Ojjj, może to pokazuje, że musisz poczekać na tą odpowiednią kobietę? Mimo, wszystko, może opiszesz swój "ideał" kobiety? Jaka powinna być wyglądu oraz charakteru? 

[K3ndinh0]: Z wyglądu chciałbym aby była blondynką ale kolor włosów mi nie przeszkadza, aby była zgrabna i żeby ćwiczyła, chce aby była z 10 cm niższa ode mnie, heh aby miała walory, wiadomo jakie. Z charakteru powinna być szczera, troskliwa, aby nie była takim narcyzem i żeby liczyła się ze zdaniem innych a nie tylko swoim, a przede wszystkim miła i mądra.

[Wercia.]: Pewnie połowa chłopaków/mężczyzn ma podobne zdanie do Twojego. Może powiesz nam, czy czytasz jakieś książki, albo oglądasz jakieś filmy bądź seriale?  Czy jednak nie należysz do tych osób?  

[K3ndinh0]: Niestety, nie jestem osobą, która lubi czytać książki, aczkolwiek naszła mnie chęć przeczytać "TO" Stephen'a King'a, lecz jak zobaczyłem że ta książka ma ponad 1000 stron, to sobie po prostu odpuściłem. Nie mam czasu na oglądanie filmów ale zdarzają się sytuacje, że nawet jak coś robię i widzę jakiś film, to odkładam robotę na bok i po prostu oglądam. Za dzieciaka uwielbiałem oglądać filmy z Jackie Chan'em. Jego "kocie ruchy" były czymś niesamowitym dla mnie i w sumie nadal są ale szkoda że jest już stary. A co do seriali, to po prostu mnie nie interesują, co najwyżej seriale kryminalne.

[Wercia.]: Masz może jakiś swój ulubiony serial kryminalny? Czy oglądasz to co Ci wpadnie w łapki? 

[K3ndinh0]: Raczej to co mi wpadnie w ręcę. Pamiętam, że bardzo podobał mi się niemiecki serial "Cobra - oddział specjalny".

[Wercia.]: Dobrze, więc może przejdźmy teraz na tematy naszego forum, opowiedz jak się tutaj znalazłeś, co Ci się tutaj spodobało, ze u nas zostałeś?

[K3ndinh0]: A więc to było tak. Szukałem sobie jakiejś odskoczni od gier turniejowych, więc pomyślałem sobie o jakiś trybach zabawy. Przypomniał mi się Jailbreak z Garry's Mod'a. Powiedziałem sobie "A może poszukać sobie jakiegoś Jailbreak'a w CS:GO". Nie szukałem długo, tak naprawdę pierwszy lepszy, wszedłem i coś mnie przyciągnęło, coś czego nie potrafię wytłumaczyć. Pograłem sobie trochę, zapoznałem się z fajnymi ludźmi i tak tu zostałem i nie żałuję w ogóle.

[Wercia.]: Widzę, że kolejna osoba, która została przyciągnięta przez nasze JB. Powiedź mi, jak oceniasz naszą Sieć od strony forum? Zmieniłbyś coś osobiście?

[K3ndinh0]: Raczej nie, jedynie bym dodał zastępcę za Dav3'a, czyli 2 administratora forum.

[Wercia.]: Dlaczego akurat tak? Uzasadnij swoją propozycje:) 

[K3ndinh0]: Na pewno byłaby to jakaś pomoc dla Kasii i Karola, zrzucenie paru spraw na 3 osobę ulżyłoby w obowiązkach.

[Wercia.]: Ciekawie ciekawie, widzę, że posiadasz rangę administratora na serwerze CS:GO, a dokładnie na Only Mirage, powiedź nam, czy posiadałeś wcześniej jakieś rangi? Czy może masz w planach inne, np wyższe stanowiska na forum? 

[K3ndinh0]: Tak, posiadałem strażnika na serwerze Jailbreak CS:GO ale szybko go straciłem, niestety. Jeśli chodzi o przyszłe stanowiska, najchętniej bym widział siebie jako opiekuna, jak każdy, a poza tym promotor, może dojdą jakieś nowe rangi jak na przykład Youtube Promotor lub coś w tym stylu.

[Wercia.]: Dlaczego akurat Opiekun Serwera? I jaki serwer najchętniej, byś wziął pod swoje "skrzydła"?:D 

[K3ndinh0]: Jestem osobą kreatywną, więc byłoby sporo konkursów, trudnych ale wykonalnych. A jaki serwer, nigdy nie myślałem o tym ale pewnie jakiś 4fun.

[Wercia.]: A gdybyś miał wybierać jakiś serwer, które znajdują się na forum, który to by był i dlaczego akurat ten? 

[K3ndinh0]: Albo Jailbreak albo wschodzący Zombie Mod CS:GO. Dlaczego? Są to serwery na które miałbym wiele pomysłów na np. konkursy i wykazałbym się swoją kreatywnością.

[Wercia.]: No to pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia! Może uda Ci się zdobyć Opiekuna któregoś z tych serwerów. Dobrze, na tym zakończymy nasz wywiad. Bardzo dziękuje za poświęcony czas i mam nadzieje, że Ci się podobało, oczywiście możesz teraz kogoś pozdrowić :)

[K3ndinh0]: Ja też bardzo dziękuję za wywiad, bardzo mi się podobało szczególnie, że za 5h mam zbiórkę na wyjazd do Lublina :) . Pozdrawiam całą administrację z Only Mirage, Jailbreak i forum. Do zobaczenia i z fartem mordeczki. :D

[Wercia.]: Przyłączam się do pozdrowień! :D  

Edytowane przez Wercia.
Literówka
  • Like 14
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywanie swojego idealu jak w chlopakach do wziecia haha :D

a co do cobry to kiedys nawet taka gra byla jak z serialu :P

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności