Skocz do zawartości

Wywiad z Tim0rE - "chce po prostu być zwykłym szarakiem" [II]


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Tim0rE.png.63cb4acd95fdc24817b26baa46a27d83.png

[Wercia.]: Witam serdecznie wszystkich w kolejnym wywiadzie! Cieszę się, że aktywność pod zapisami rośnie i rośnie, oczywiście zapraszam również do zapisu. Dzisiejszym gościem będzie, na pewno dobrze Wam znany Tim0re, który jakiś czas temu był pod nickiem Lift12, na sam początek, przedstaw nam się oraz powiedź ile masz lat i skąd pochodzisz.

[Tim0rE]: Witam, zwę się Jakub mam 16 latek i mieszkam w Białej Podlaskiej. 

[Wercia.]: Standardowe pytanie, które zazwyczaj znajduje się w wywiadzie, opowiedz nam o swoim miejscu zamieszkania, czy znajduję coś w nim ciekawego, co mógłbyś polecić naszym czytelnikom? 

[Tim0rE]: Hmm.. Biała liczy sobie ok 30.tyś mieszkańców, jest dosyć mała, głównie ciekawe miejsce jest "galeria" rywal, gdzie zazwyczaj po szkole się spotykało ale też w wakacje się zdarza, plac wolności dosyć fajne miejsce też do pogawędki, te miejsca mógłbym tak najbardziej polecić, ale też mamy fregatę, gdzie zazwyczaj jest jakaś impreza raz na tydzień.

[Wercia.]: Brzmi dość ciekawie, powiedź mi, czy masz jakieś swoje ulubione miejsce, gdzie potrafisz przesiedzieć cały dzień? Albo tam gdzie po prostu, chcesz odpocząć od wszystkich problemów? 

[Tim0rE]: Owszem posiadam, jest nim tzw: "Zoofilasek" taki jakby park, gdzie jest plac zabaw, ale są też poręcze dzięki którym rozwijam się w kalistenice.

[Wercia.]: Ooo, może opowiesz nam więcej w tym kierunku, w którym się rozwijasz? Powiedź co to jest i na czym to polega. 

[Tim0rE]: Kalistenika jest to trening z własną masą ciała, w którym jak sama nazwa wskazuje możemy ćwiczyć z swoja masa. W skład ćwiczeń wchodzą przykładowo: pompki, dipy, podciąganie, które można robić na różne rodzaje np: pompki pikę, "dipy na klatę"(nie pamiętam nazwy ćwiczenia), podciąganie szerokie, ale to zależy od stopnia zaawansowania.

[Wercia.]: Pewnie wymaga to dużego wysiłku fizycznego, ile już to trenujesz? I dlaczego akurat to?

[Tim0rE]: Trenuje prawie dwa tygodnie, jestem w tym "świerzakiem", co do wysiłku to w moim doświadczeniu jest go więcej niż na siłowni. Postanowiłem dlatego, że chciałem coś spróbować nowego niż wracaj po raz 4 na siłownie oraz dlatego, żeby wrócić do jakby starej formy i nie być zmęczonym gównem za przeproszeniem gdy trzeba coś siłowego zrobić.

[Wercia.]: Rozumiem, to życzę Ci oczywiście powodzenia w tym! Powiedź, jakie masz zainteresowania? Co robisz oprócz wyżej wymienionego sportu, w wolnym czasie? 

[Tim0rE]: Dziękuje! Szczerze poświęcam dużo czasu kalistenice, że inne zainteresowania odstawiłem ale o ile można określić to zainteresowaniem to będzie to rap. W wolnym czasie słucham rapu i szukam jakiejś pracy na wakacje, żeby zarobić sobie na jakieś tam rzeczy, sam nwm jeszcze jakie ;d

[Wercia.]: Masz jakiegoś swojego ulubionego rapera? Czy jednak słuchasz każdego? 

[Tim0rE]: Słucham tych co mi wpadną w ucho i maja dobre teksty, flow itp. Ale ulubieni to słoń, kali, pork, nullo, szad, guzior i sheller.

[Wercia.]: Ooo, widzę Guziora! Szanuje szanuje :D Masz jakąś ulubioną nutkę od Matiego? 

[Tim0rE]: Mam, jest nią tajfun92. Fajny track jak dla mnie a jego płyta teraz to sztos 😜

[Wercia.]: Co sądzisz o nowej płycie Guziora? Przesłuchałeś może calutkiej, czy tylko pojedyncze nutki? 

[Tim0rE]: Płyta stawiam, że jest bardzo dobra ale wszystkich nutek nie słuchałem, jedynie mik mik, wifi i płuca zlepione topami, kozackie numery.

[Wercia.]: Zgadzam się, Mik Mik oraz Wifi są kozackie! Masz może zamiar zakupić płytkę? 

[Tim0rE]: Szczerze mówiąc to nie wiem, naprawdę.

[Wercia.]: No dobrze, zejdźmy z tematów muzycznych. Przejdziemy teraz na forum, opowiedz nam, jak się tutaj znalazłeś.

[Tim0rE]: Dość przypadkiem tu jestem. Wszystko zaczęło się od tego, że  szukałem jakiegoś innego trybu niż minigry w które grałem przez ok 2 lata i wpisałem w neta jakie są ciekawe tryby i moją uwagę przykuł jailbreak. Tryb mi zaimponował, więc postanowiłem poszukać jakiegoś serwera i tak zauważyłem csc i wszedłem, poznałem spoko osoby i zostałem co poskutkowało założeniem konta na forum.

[Wercia.]: Jesteś kolejną osobą, która znalazła się tutaj przez serwer JB, na prawdę nie wiem już o co chodzi :D Jesteś z nami już rok na Sieci, powiedź mi, czy poznałeś kogoś tutaj z kim posiadasz bardzo dobre relacje? czy jednak znajomości przez internet nie są dla Ciebie.

[Tim0rE]: Powiem tak, mam dobre relacje z paroma osobami, ale raczej nie wdaje się relacje poza internetowe.

[Wercia.]: Dlaczego? Daj kilka argumentów. 

[Tim0rE]: Kurde.. chyba jedynym sensownym argumentem na ten moment będzie zazwyczaj odległość miedzy daną osobą.

[Wercia.]: No niby tak, czasami poznane osoby, znajdują się kilkanaście kilometrów od nas. Przejdziemy jeszcze chwilowo do tematów związanych z forum, tak jak wyżej wspomniałam, jesteś z nami już rok, posiadałeś jakieś wyższe rangi lub, może planujesz jakąś rangę? 

[Tim0rE]: Tak były 3 rangi. Pierwsza guard którego miałem bodajże 4 dni bo nie przemyślanie zrezygnowałem, druga admin na dm którego posiadałem przez ok 3 tygodnie, nie ukrywam dość fajnie mi tam się grało ale musiałem zrezygnować, bo mój internet pokrzyżował mi plany grania na tym serwerze, szkoda, że go już nie ma i trzecia redaktor, ale ten temat wolę pominąć, bo to była co najmniej żenada z mojej strony.

[Wercia.]: Planujesz wrócić do guarda bądź redaktora? A może jakaś inna opcja, grafik? UB team? Opiekun serwera? 

[Tim0rE]: Do guarda nie wrócę dopóki nie będę miał normalnego internetu, z redaktora w moim przypadku nic raczej nie wyjdzie a inne rangi jakoś mnie nie interesują. Odpowiadając na jeszcze poprzednie pytanie z zamiarem wyższej rangi, to nie ma raczej opcji przez jakiś czas, chce po prostu być zwykłym "szarakiem". 

[Wercia.]: Rozumiem, wolisz być takim zwykłym użytkownikiem, powoli będziemy kończyć nasz wywiad, na sam koniec, powiedź nam czy masz swoją wybrankę serca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Tim0rE]: Jak narazie nie, ale może później będe miał, nie wiem w sumie ;d

[Wercia.]: Masz jakiś swój ideał? Powiedź mi, co Ci się najbardziej podoba w płci pięknej lub czego nienawidzisz? 

[Tim0rE]: Ideału nie mam, ja akurat zawsze stawiam na 1 miejscu charakter, nic nienawidzę, a najbardziej co mi się podobna to oczy.

[Wercia.]: 3 najważniejsze cechy w kobiecie, dla Ciebie to? 

[Tim0rE]: Szczera, inteligentna, spontaniczna tak na pierwszą myśl.

[Wercia.]: No tak, szczerość jest najważniejsza. Dobrze, na tym zakończymy nasz wywiad, dziękuje Ci bardzo, ze się zgłosiłeś! Teraz możesz dodać od siebie kilka słówek i pozdrowić kogo chcesz. 

[Tim0rE]: Dziękuje również!. Ode mnie tylko tyle, że zapisujcie się na wywiady :D. Pozdrawiam wszystkich ;)

[Wercia.]: Również pozdrawiam i do zobaczenia na forum i ts! :D 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności