Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na wielu graczy


skljk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Stulejekxgod

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracze

  

3. Nick oskarżonego: Molly , drewniak , kermit marki kalvin klejn , efaz 

 

4. Steam_ID oskarżonego:  KERMIT MARKI CALVIN KLAJN" STEAM_1:0:210038513 , Drewniak ツ  STEAM_1:1:114972275 ,   "EfaZ" STEAM_1:1:422628957 , 5 "Molly CSGOATSE.COM" STEAM_1:1:177824947 

 

5. Data i godzina zdarzenia: 27.08.2018r. , o godz 23:15

 

6. Mapa: jb_mountiancraft_v5

 

7. Opis sytuacji: no to tak od początku mapy gracze wyzywają drewnika który odpowiada im tym samym ,
kermit cała mapę nadużywa mikrofonu
w rundzie 0:3  gracz amelka dostał faworkę od gracza efaz który zabił mnie za coś za co potem gracz amelka nie dostał nawet karniaka - było to pobiegnięcie za ct na deathrun w rundzie 1:3 gracz molly odrzucił nie swojego fk a do tego chciał mnie zabić ponieważ zablokowałem sie w drzwiach -
  JA PRZYZNAJE SIE DO KILKU WYZWISK DO OSÓB BEZ MUTACJI PONIEWAZ STRASZNIE IRYTOWAŁA MNIE CAŁA SYTUACJA do tego
na koniec mapy efaz i molly podają graczowi swoje nie prawdziwe połozenie na bezruchu a pózniej creativity zabija gracza ktòry posluchal sie klamiacych ct

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):  http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1535402501-1535405317.zip

 

9. Wynik/numer rundy/czas: od początku mapy do rundy 4:1 proponuje obejrzeć całe demo ponieważ pada tam wiele wyzwisk nadużywany jest mikrofon przez graczy w srednim wieku 12 oraz występuje tam wiele fk  
 
od razu mówię nie będę nikomu tutaj odpisywał po prostu mam nadzieje że gracze poniosą konsekwencje  
Edytowane przez hey!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem się jakbym oglądał jakiegoś Daniela Magicala i jego całą patologiczną rodzinkę... Kiedy widziałem teksty osób, które nie przekraczały wiekiem 14 wiosen, takie jak: "okonia to mi stary ładuje w dupe" wypowiedziane przez osobę, która stara się o guarda i przekleństwa co drugie słowo to na prawdę nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Przechodząc do rzeczy. @hey! złożyłeś skargę na dwóch graczy, którzy nie popełnili żadnego błędu a na serwerze byli inni winni. Faworki nie było a co do bezruchu to mogą sobie skłamać, i tak masz podane położenie CT na radarze. Za prowokacje i dwie obrazy graczy na !fk otrzymujesz bana na 12h.

Dzikuuseq jak główny prowokator otrzymuje bana na 2 dni.

Drewniak za swój brak pohamowania, kultury oraz obrazę otrzymuje bana na 2 dni. Do tego za brak mutacji w CT kiedy są inni chętni, 3 freekille bez rekompensaty oraz brak sprawnego mikro w CT dostaje permmute oraz bana na ct. 8.6 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu: Ban permanentny na CT. Zapraszamy do składania prośby o UB.

Kermit za prowokację i obrazę otrzymuje bana na dzień. W dodatku za nagminne używanie mikrofonu oraz brak reakcji na upomnienia graczy bądź adminów otrzymuje permanentnego muta. 8.15 Brak mutacji: Upomnienie ->Permanentny mute. Zapraszamy do składania prośby o UB.

Gracz Scream eat my cream za nagminne wyzywanie graczy bez mutacji i totalny brak kultury otrzymuje bana na tydzień.

Gracz KondiU za nadużywanie mikrofonu, dmuchanie w niego w celu umyślnego zagłuszania oraz puszczanie bindów otrzymuje permanentnego muta oraz bana na 2 dni. Zapraszamy do składania prośby o UB.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez patrik
pomyłka
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności