Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]niesłuszny ban


k3ri0n

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:KERMIT MARKI BAPE

2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin

3. Nick oskarżonego:Sleyu

4. Data i godzina zdarzenia:16:08-16:25 dnia dzisiejszego (19.12.2018

5. Mapa:jb_dust2_v47

6. Opis sytuacji: Gracz po tym jak napisałem "Mein fuhrer na czacie, ten zaczął mi wygrażać banem, za propagowanie nazizmu, gdzie fuhrer to zwykłe niemieckie
słowo, którym może i nazywał się Adolf Hitler, jednak Fuhrer= lider/wódz po niemiecku, i niemcy używają go w normalnych sytuacjach.
Później (runde czy dwie dalej) gracz ScrollMaster napisał na TTchat, że dyzio afczy i siedzi w celi, a sleyu powiedział mu nie podpowiadał. Ja w obronie 
scrollmastera powiedziałem że napisał on to na TTchat. Potem to się zaczeło... Sleyu powiedział mi że nie zwalnia go to z zakazu podpowiadania, a gdy ja 
powiedziałem, że skąd on miał wiedzieć, że ty to widzisz to ten odpowiedział nie kłóć się z administracją, pozatym nieżywi nie mogą podpowiadać żywym 
(gdzie żywi nie widzą tego co piszą nieżywi nawet na TT chacie, poza tym co miałoby podpowiedzieć żywym to, że dyzio afczy w celi. Gdy ja napisałem że w 
regulaminie nie ma nic takiego że nieżywy może podpowiadać na tt chacie(gdzie żywi tego nie widza[a administracja nie powinna widzieć, bo potem rodzą się takie 
sytuacje]) dlatego że admin jest w ct i może to widzieć, Sleyu zbanował mnie na pół godziny. Wiem, że kłótnia z administracją nie jest dozwolona, ale gdy
admin popełnił błąd, to chyba trzeba mu go wskazać.

W skrócie Administrator ten zbanował mnie, za kłótnie z nim, a sam nie umie się przyznac do błędu.

7. Dowody (demo/screenywiadkowie: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_dust2_v47-1539958088-1539960887.zip

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:nie pamiętam, ale początek mapy (ok. 5, 6 rund od początku)

 

@Sleyu chyba nie umiesz czytac. Żywi nie widzą tego co piszą nieżywi, nawet na TTchacie. A klotnia byla po to bo (Wg. mnie) popelniles blad,bo itak co to za podpowiedzi "Dyzio afczy w celi" skoro wszyscy moga zobaczyc to na minimapie?

jeszcze raz. @Sleyu NAPISAL ON TO NA TT CHACIE, A ZYWI NIE WIDZA ZYWYCH NAWET NA TT CHACIE BOZE

Poza tym Najpierw mowisz zakaz podpowiadania żywym (nie widzieli oni tego), potem mowisz ze tobie podpowiedzial (nie powinienes tego widziec bo TT chat jest dla TT)

@UchoSłonia W DupieWęża jezu jak z dziećmi... Nie rozumiesz że żywi nie widzą tego co piszą nieżywi nawet na TTchacie, a sleyu nie powinien widzieć tego co on napisał na TTchacie?

@Daddy "Fuhrer" to normalne słowo po niemiecku. Nie wiem co jest ale czy wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Edytowane przez k3ri0n
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ci słusznego bana na pół godziny:

-kłócenie się ze mną mimo 2 ostrzeżeń,

-tłumaczyłem nowemu graczowi że jest zakaz podpowiadania ct-tt oraz, że nieżywi nie mogą podpowiadać żywym, a Ty wtrąciłeś swoje 4 litery o które nikt nie prosił,

-z "mein furher" moze to byla przesada, ale Ty ja i kazdy na serwerze o tym wie, że bylo to w kontekscie nazistowskim

-wiesz doskonale, że odwalasz, masz 12 banow i 21 combanow, wiec nie bedziesz mial taryfy ulgowej, nie posluchales sie po 2 ostrzezeniach - dalej sie klociles wiec Cie zbanowalem.

@k3ri0n 1.8 Nieżywi mają zakaz podpowiadania żywym.

Nie, nie wszyscy. Bylem w ct, on mi podpowiedzial to mu wytlumaczylem jaki jest podpunkt w regulamini ktory wymienilem w wyzej :)

@k3ri0n nie powinienem, ale jestem ADMINISTRATOREM rozumiesz ADMINEM i to widzę, więc mu wytłumaczyłem, że jest zakaz podpowiadania nieżywyi-żywi.

 

Edytowane przez Sleyu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ban został Ci przyznany słusznie, ponieważ nie oszukujmy się jak mówisz na serwerze "Fuhrer" to wiadomo, że tobie nie chodzi, o jakiegoś wodza, bo tak się mówi w niemczech, tylko chodziło Ci o nawiązanie do Nazizmu...

 Co do podpowiadania się nie wypowiem, bo mnie wtedy nie było i nie wiem jak dokładnie wyglądała sytuacja...


 **Tak odnosząc się ogólnie do skargi. Bana dostałeś na 30min, żebyś ochłonął, jestem zdania, że ten ban nie był i tak długi, żeby specjalnie się wysilać i pisać skargę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Führer (niem. wódz)– tytuł używany przez Adolfa Hitlera, przywódcę nazistowskich Niemiec po przejęciu władzy w kraju

Symbolizował on całkowitą władzę nad państwem i jego obywatelami (pełny tytuł to Der Führer und Reichskanzler – „wódz i kanclerz Rzeszy”

Cos jeszcze glupiego tutaj napiszesz?

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 6
  • Smutny 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, istnieje coś takiego jak kontekst. Wiadomo o co ci chodzi, więc nie próbuj wmawiać, że tak o nagle sobie przypadkowe niemieckie słówko dodałeś. Wszelkie przejawy nazizmu będą karane. 

Po drugie, mówi się tak, żeby oduczyć ludzi bezsensownego pisania - nikomu nie podpowiesz, a administracja może nawet mimo swojej woli skorzystać

Oraz po trzecie, nie dziw się, że osoba cały czas kłócąca się będzie traktowana tak samo, jak ktoś spokojny. Ban bardzo słuszny, a i za dłuższy bym się nie obraził

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności