Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na CT


P4N_G4BK4

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: P4N_G4BK4

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

 

3. Nick oskarżonego: Molly

 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:177824947

 

5. Data i godzina zdarzenia: 2018-12-16 13:17

 

6. Mapa: ba_jail_soar_beta2

 

7. Opis sytuacji: Gracz moly był w ct i prowadził quiz gdy zostałem wybrany do quizu zadał mi pytanie ,,kiedy powstał 1 cs" nie ogarnołem pytania wiec wpisałem killa ale ct juz strzelał do mnie co widać na demku ogólnie ct nie znał również odpowiedzi na zadane mi pytanie ponieważ gracz jdix spytał go pozniej o ta date to gracz molly powiedzial mu ze byl to 2000r 8listopada a to nie jest data csa co widać poniżej ;   12 czerwca 1999  jest to data prawidlowa

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): gracz  jdixx oraz arsen na pewno byli oraz demko; http://320879.node60.pukawka.pl/dem-ba_jail_soar_beta2-1544962637-1544965220.zip

 

9. Wynik/numer rundy/czas:1 runda
 
 
 

image.png

Edytowane przez P4N_G4BK4
screen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod kolegą. ^^^

Padło pytanie ,,Kiedy powstał pierwszy CS'', na które prowadzący  sam nie znał odpowiedzi.

Counter-Strike (skrót CS, poprzednio Half-Life: Counter-Strike) – gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona przez Minha "Gooseman" Le'a i Jessa "Cliffe" Cliffe'a 19 czerwca 1999 i będąca modyfikacją gry Half-Life.

Jak widać wujaszek google nawet pokazał, że owy cs powstał w 1999.

 

@K3ndinh0 Teoretycznie ty pytanie jest względne bo nawet z tym half-lifem to już była pewna odsłona Countera

Edytowane przez arsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie powinienem się odzywać, ponieważ nie gram już od bardzo dawna na tym serwerze ale muszę was naprostować.

 

Screenshot_20181216-183211.thumb.png.23310219d445d51fd85ccb884a5087de.png

Zamieściłem zdjęcie wydania pierwszego cs'a i @Molly ma w tym przypadku rację ponieważ rok 1999 to rok powstania modyfikacji do Half-life, a rok 2000 to rok wypuszczenia pierwszego cs'a jako osobnej gry do której nie potrzeba było Half-life'a.

Edit: @arsen zgadzam się z tobą po części. Modyfikacja zazwyczaj jest traktowana jako pewien dodatek do gry.

@P4N_G4BK4 trzeba tu też zaznaczyć, że pytanie nie zostało dokładnie zadane.

Edytowane przez K3ndinh0
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności