Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na kosmala


anonyMUS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Anonymouse
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz):kosmal
 
3. Nick oskarżonego: kosmal here
 
4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:1:187848158
 
5. Data i godzina zdarzenia: 25.02.2019 ok 22.00
 
6. Mapa: ba_jail_canyodam_go
 
7. Opis sytuacji: kosmal przez cala mape mozna powiedziec robil co chcial tak jak robi to zawsze oraz freekilowal zabil mnie za zakaz nawet nie dajac karniaka ani szansy na wyrzucenie i nie znal nowego regulaminu. Szczerze dla mnie i nie tylko dla mnie ten gracz jest po prostu denerwujacy i sa sytuacje ze gdy kosmal wchodzi do ct ludzie po prostu wychodza z serwera dla mnie ten gracz nie nadaje sie do ct wiem ze kazdy popelnia bledy ale osoby grajace na serwerze znaja jego charakter gry ktory jest denerwujacy wiem ze wiele graczy zgodzi sie ze mna to tyle (sorki za ortografie)
 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie)\: glownym swiadkiem jest miky a tu jest demko: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-ba_jail_canyondam_go-1551126569-1551129563.zip
 
9. Wynik/numer rundy/czas: cala mapa 
 

 

 

Edytowane przez anonyMUS
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wypowiedzenia zakazu do śmierci miałeś wystarczająco dużo czasu na pozbycie się broni. 

Nie znałem punktu mówiącego o tym ze nie mozna zabijac za zakazy 

 

Jeszcze tylko Stew i będzie komplet ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności zgadzam się z anonymusem, kosmal grając/prowadząc w ct poprostu odbiera chęć grania na serwerze, freekilluje, gra na kille, zdanie innych osób które mają racje ma w potocznie zwanej "dupie". Jest również bardzo toksyczny. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś szczególnie od ostatniego bana na CT nie widzę, aby Kosmal freekillowal. Zdarza się oczywiście jak każdemu, ale bez przesady. Jakoś ja nie mam takiego zdania, że gracz zniechęca ludzi do grania na serwie, wręcz odwrotnie. Czasami prowadzi na tyle śmiesznie, że da się normalnie pobawić a nie potryhardować. Co do skargi to tak, gracz popełnił błąd i w dodatku przyznał mi się w wiadomości prywatnej. Gracz otrzymuje ostrzeżenie w postaci bana na 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności