Skocz do zawartości

Odwołanie


Kondzio32

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem normalnie na serwerze nawet nie byłem za bardzo rozgrzany i nagle dostałem bana za wh. Nie będę się tu rozpisywał myślę że wystarczy wejść na mój profil i zobaczyć ile mam godzin w grze i od jakiego czasu mam globala. A szczerze powiem że na dzień dzisiejszy nie gram nawet na tego globala :) Proszę o szybkie rozpatrzenie i dyskusję :D .

EDIT1:

-Runda 2- Jeśli chodzi ci o zabójstwo egdada to 2 razy mi sie wyświetlił jego nick na czerwono wiec jakbym mogl go nie zauważyć, a jeśli chodzi ci o 4 killa to czemu akurat nie mogłem stanąć w tych apsach i przykampić w końcu jestem po stronie ct więc mam bronić site a nie raszować :). a co było niby takiego dziwnego w 5 killu jak gościu podskoczył i było go słychać na pól mapy.

-Runda 7- no a co ty byś zrobił będąc w smoku i czujesz że nie umiesz iść dalej tylko jesteś zblokowany? Bo raczej strzelać a to że akurat trafiłem 2 razy w głowe to fart... A to ze skanem w bibliotekę to po prostu sobie postrzelałem a jakbym mial wh to przecież zacząłbym później żeby go trafić... 

-Runda 8- A jak się mam inaczej wychylać patrząc w ziemię? W tej rundzie na prawdę nie wiem o co ci chodzi.

-Runda 9- W jakim smoku ? byłem wpatrzony ponieważ słyszałem kroki i było wiadome że wchodzą.

-Runda 12- No akurat to mogło wydawać się bardzo podejrzane w tej bibliotece ale widziałem na radarze że zraszował resp ct i stwierdziłem że wceluje się w bibliotekę i jakby nie wyszedł po czasie z biblioteki to poszedłbym sprawdzić connecta.

Pozdrawiam :) i z niecierpliwością czekam na odpowiedź :D .

Edytuj post zamiast pisać nowy

Edytowane przez PolandBeast
Edycja postu
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_inferno 2019-04-03 19:12


-Runda 2- Pierwsze 2 kille normalne, później patrzyłeś aż chłop wychyli i stałeś wcelowany, ciężko by było ci go zauważyć, twój 5 kill też nie był normalny.
-Runda 7 - Ciekawa głowa przez smoke, po czym wchodząc na site, widzisz kolege w bibliotekę i rzucasz smoke, w chwili kiedy miał wychylić zaczełeś skanować bibliotekę.
-Runda 8 - Wcelowujesz się przez ściany.
-Runda 9 - To już wogóle ciekawe jak ty go zauważyłes w tym smoke.
-Runda 12 - W ciekawy sposób znajdujesz chłopa w bibliotecę

@PolandBeast raczej tyle ci wystaczy, dowody moim zdaniem sa ewidentne.

@Kondzio32 Było już wiele takich, co pisali "miałem Globala" lub "Wejdz na wyższy poziom" i każdy z nich został zbanowany, więc to że "nasz" globala to nie znaczy że potrafisz grać na tyle żeby widzieć osoby przez ściany :D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda 2 - widział Egada przez szczeline ale coś za szybki ten HS, czwarty kill, nie miałeś prawa słyszeć gościa jeśli tamten szedł na shifcie ani dostać infa o tym, że idzie, 5 i 6 frag normalny

Runda 7 - frag w smoke'u fart, skan biblioteki po prostu taki timing

Runda 8 - 1:45, dziwna cofka za siano i wyjęcie M4, wygląda jakby wiedział ale lecimy dalej, dziwne wychylenie na gościa z shorta i natychmiastowe zabójstwo a następnie nie mogłeś zabić zwykłego komandosa hmmm :/

Runda 9 - nic specjalnego

Runda 12 - trafiony zatopiony, myślałem, że będę musiał wraz z Peterem jeszcze raz przeanalizować demo ale po tym jak wcelowałeś się w typa z biblioteki to rozwiało wszelkie wątpliwości, mogło pójść info, że idą od ct bo jeden ct'ek zginął ale ty wcelowałeś się w biblie jak tt'ek wchodził do niej dopiero

Widać tutaj wh, więc ban zostaje

BANNED

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności