Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na prof. Królikov


Destroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chiałem złożyć skargę

1Nick: Destroryer 

2 Gracz 

3. Prof .królikov 

4. STEAM_1:1:461341449

5. 2019-08-09 02:16

6.  jb_spy_vs_spy_beta7 

7.  To było tak że powiedział że jestem dzieciakiem który przychodzi w nocy żeby się buntować  gdy powiedziałem mu że nie umie prowadzić  zabił mnie w mojej celi potem wyrzucił deagla do mojej celi i powiedział że miałem deagla  Freekiluje tych których nie lubi. Oraz wyzywa 

8.  Świadek Udacznik 

9. 1:15,16, 0:29 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Prof .królikov  robi freekille osobom których nie lubi a nastepnię je wyzywa. @Frozeeneqbo wgl nie mówisz bo każdym zabiciu mnie udacznik to lamus , łatwo  , ha tfuuu

Edytowane przez Udacznik
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć także że nie widać tu powodu freekilla  jaki podał destroyer .  Wiem to jest ewidentny dowód mojego fk  i nie mam  jak się wybronić .Jestem gotów ponieść konsekwencje  . Ale chciałbym zauważyć też  że gracz o nicku destroyer wyzywa mnie gdy tylko ma okazje tak samo jak Udacznik i to też ma miejsce na serwerze ale niestety destroter nie ma za grosz poczucia humoru i wszystko bierze na poważnie .  chciałem go odrodzic ale  strasznie mnie obraził podanym powodem freekilla . Ja jestem gotów przyjąćmoją zasłużoną kare ale prosze żeby obejrzeć sobie demo i zobaczyć powód freekilla .  Gracz Nyro  może potwierdzic że jestem wyzywany na każdym kroku przez tego gracza :destroyera który poprostu sie wyżywa w internecie . 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Frozeeneq napisał:

Chciałbym zaznaczyć także że nie widać tu powodu freekilla  jaki podał destroyer .  Wiem to jest ewidentny dowód mojego fk  i nie mam  jak się wybronić .Jestem gotów ponieść konsekwencje  . Ale chciałbym zauważyć też  że gracz o nicku destroyer wyzywa mnie gdy tylko ma okazje tak samo jak Udacznik i to też ma miejsce na serwerze ale niestety destroter nie ma za grosz poczucia humoru i wszystko bierze na poważnie .  chciałem go odrodzic ale  strasznie mnie obraził podanym powodem freekilla . Ja jestem gotów przyjąćmoją zasłużoną kare ale prosze żeby obejrzeć sobie demo i zobaczyć powód freekilla .  Gracz Nyro  może potwierdzic że jestem wyzywany na każdym kroku przez tego gracza :destroyera który poprostu sie wyżywa w internecie . 

Zacznijmy od tego że ja ciebie w ogóle nie wyzywam, bo nic do ciebie nie mam  też jestem gotowy za to co na fk napisałem, po drugie nie wyżywam się  w internecie na nikim. Po trzecie mam poczucie humoru i nie biore wszystkiego na poważnie . Po czwarte zabijając udacznika na 80% zawsze musisz dodać jakiś komentarz np lamus no chyba że admin jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od mniej istotnej rzeczy.
 @destpryer następnym razem zamiast pisać zbędne posty po prostu edytuj pierwszy.

Co do zachowania @Frozeeneq. Karę oczywiście otrzymasz, na ten moment nie wiem jeszcze jaką bo chce się dowiedzieć więcej o waszym "sporze", jestem pewny ,że łagodna nie będzie. Nie będę tolerować takich zachowań jak na tym filmie. Jeżeli masz problemy z graczami lub ktoś cię wyzywa, masz przecież dział skarg, mój steam i również możesz mnie spotkać na teamspeak bo przesiaduje tam dużo czasu.

Nie wiem czemu nie zwracacie się z takimi rzeczami do mnie lub jak wcześniej wspomniałem, nie piszecie skarg. Ten dział przecież po to powstał, tutaj możesz zgłosić nieodpowiednie zachowania, łamanie regulaminu i inne rzeczy związane z serwerem. Tak samo ja, większość graczy na serwerze ma mnie na steam, na forum spędzam dużo czasu. Po to właśnie jestem, żeby uniknąć takich sytuacji jak tutaj. Rozumiem ,że każdy może się zdenerwować bo nawet mi się to zdarza co widać po skardze na mnie gdy jeszcze pełniłem rolę admina. Nie bójcie się zgłaszać mi problemów. Jest problem, jeżeli jestem piszecie do mnie i na spokojnie załatwiam sprawę, ja nie gryzę. Mam nadzieję ,że z twojej strony taka sytuacja już się nie powtórzy, oczywiście inni gracze też mają wziąć to do siebie. 

@destpryer Proszę o dodanie demka, jutro na spokojnie sobie obejrzę całość. Przypomniało mi się ,że jeden gracz(nie będę mówił kto) podesłał mi 09.08 takiego ss. Nie ukrywam zapomniałem nadać bana,piątek, 02:57. Ta godzina mówi dlaczego. Dobrze ,że tą skargą mi o tym przypomniałeś. Bana oczywiście dostaniesz, zobaczę jeszcze czy to prawda ,że nie wyzywasz tak jak napisałeś. Banów żadnych u ciebie nie widzę więc, jeżeli to jednorazowa sytuacja to nie będę surowy. Liczę ,że żadnej skargi na ciebie już nie dostanę. 
93DEDB5B6F79AD712D822ED35DF5BC19CF738DFB 

 

@Udacznik Ty miałeś już dwa bany, dwa za obraze z czego jeden na tydzień, dodatkowo masz bana na CT. Nie chcę na tym serwerze graczy toksycznych więc dam ci szansę ,żebyś się poprawił. Następnym razem już nie będzie bana na 1 dzień, przy tym wezmę też pod uwagę kilka innych spraw, o których tutaj nie napiszę bo są zbędne. Myślę ,że wiesz dokładnie o co chodzi.

Jutro obejrzę demko i napiszę co i jak. Dobranoc.

  • Like 4
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności