Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na gemcia


patrik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: patrik

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: gemciu 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:87679480

5. Data i godzina zdarzenia: 14.03.20 po północy

6. Mapa: jb_fairway_csgo_tangofix

7. Opis sytuacji: Wchodzi administrator Gemciu na serwer, jakiś taki nie w sosie coś. Banuje na dzień ctka za przeszkadzanie w zabawie, gdy taryfikator wyraźnie pokazuje, że należy się za to kick z ct. Nie wgłębiałem się, nie widziałem, nie moja sprawa ale powód i krzyk jakiegoś ttka wcześniej jasno sugeruje co się stało. Następnie po KD jakiś gracz bierze życzenie i pojedynek z nożem. Nie spodobało mi się to, więc obraziłem tą osobę. Bana za to nie dostałem, wiadomo - graczy można obrażać. Gdy zaczął się pojedynek ze mną zgodnie z moją dwuletnią świecką tradycją skoczyłem w przepaść by zginąć, gdyż nie mam ochoty bić się z kimś kto i tak wygra. Przy tym sprowokowałem tego gracza no ale ponownie - graczy prowokować można. Ku mojemu zaskoczeniu po tej sytuacji dostałem bana na CT na jeden dzień. Zaskoczeniu dlatego, że, tak jak wcześniej wspominałem, robię to od niepamiętnych czasów i N I G D Y nie zostałem ukarany. Jeżeli ktoś z administracji miał wątpliwości tłumaczyłem mu - pojedynek to nie życzenie, można zginąć w dowolny sposób. Każdy rozumiał, sam Gemciu kiedyś też, no ale jak mówię: bez humorku był nasz administrator. Do tego, ponownie, taryfikator przewiduje tylko i wyłącznie kick z ct za to przewinienie. Może Gemciu uznał, że to jakieś wybitne zło i zwiększył karę, nie wiem, nie wnikam ale to trochę dziwne. Wyraziłem swoją dezaprobatę wulgarnymi słowami na u@. Jedyne co usłyszałem to "widze ze pozbawiony jestes myslenia do konca" oraz skierowanie na forum w sprawie złożenia skargi. Uraziło mnie to, sprowokowało. W odpowiedzi wyraziłem opinię, że (nie jest to dokładny cytat w przeciwieństwie do poprzedniego) obecna administracja liże się po dupie, więc nie ma sensu pisać skargi. Czy jest to obraza? Biorąc pod uwagę godzinę, mój styl wypowiedzi oraz bycie sprowokowanym nie powiedziałbym. Dostałem jednak za to natychmiastowego bana na jeden dzień bez żadnego ostrzeżenia z powodem "obraza/spam na u@" Nie wiem czy 4-5 wiadomości to spam, nie wiem czy wyrażenie niepochlebnej opinii wulgarnymi słowami to obraza, ale wiem, że bany są przyznawane z całkowitego widzimisię administratora. Wiem że mówiłem, że pisanie skarg nie ma sensu ale widzę, że jest to modne ostatnio to spróbuję pierwszy raz, co mi szkodzi. 

PS Jeżeli jakiekolwiek moje wcześniejsze zachowanie zasługuje na bana to spoko, przyjmę, tak jak mawiał Józef Stalin - dajcie mi człowieka to znajdę na niego demko. Chciałbym jednak, żeby jakakolwiek kara za samowolkę, obrazę i brak sensownego wyjaśnienia powodu bana dosięgła również Gemcia. 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_fairway_csgo_tangofix-1584140301-1584143059.zip

9. Wynik/numer rundy/czas: Było to w trakcie i po jakimś KD więc chyba 5/6 runda

Edytowane przez freshman
  • Haha 1
  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Taryfikator jest jedynie podpowiedzią co robić w danej sytuacji. Twoje zachowanie czyli celowe zabicie się po stronie CT tłumaczącz się że pojedynek to nie życzenie to bezsens.
2.Ciężko być w wyśmienitym humorze podczas gdy chcesz w spokoju pograć na serwerze a jedyne co robisz to uspokajanie graczy i banowanie ich. Robiłem to co do mnie należy, to że ktoś nie dostał bana czy nie został ukarany to moje niedopatrzenie, przepraszam ciężko sam ogarnąć 30 graczy podczas takiego "młynu". Chyba rozumiesz skoro sam byłeś opiekunem.
3.Faktycznie, jest to urażenie twojego wielkiego ego, że napisałem ci moje podejrzenia co do twojego zachowania wyrażając to takimi słowami. Przepraszam mogłem być milszy mimo opluwania mnie na u@

 

.

89147588_211920606850714_6156056859640856576_n.jpg.151a516853b7986345d523b33688339c.jpg89454082_193610918566201_2130415044238770176_n.jpg.1515d21c3165d84f7b2dbd81bcae2610.jpg

4."przecież skarga nic nie da w waszej społeczności lizaczej sie po dupach" Nie jest to obraza? Mogłem rozpisać ci, że powód to kultura/spam na u@/kłótnia z administracją/obraza administracji, niestety nie mam czasu zastanawiać się jak długi ma być powód bana i co w nim umieścić żeby gracz nie musiał się domyślać, że dostał go za swoje zachowanie.
5.U@ służy do zgłaszania graczy a nie do dyskusji z administracją tymbardziej w takim tonie.
6.Samowolka? Każde moje zachowanie w tej sprawie jest zgodne z regulaminem z i obowiązkami administracji. Nie będę się cackać z ludźmi, którzy się w ten sposób zachowują i robią syf.

  • Like 7
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty patrik robisz sobie jaja tą skargą?

  1. Celowe zabicie na pojedynku zabiera szansę TT na zdobycie respektu oraz osoby które na ciebie postawiły również go stracą(nie interesuje mnie to czy ktoś wtedy postawił czy nie).
  2. Domagasz się ostrzeżenia, chociaż wiesz dokładnie co robisz i co piszesz na u@? Sam byłeś w administracji, a nawet opiekunem serwera i teraz jesteś zdziwiony że za takie słowa dostałeś bana? 
  3. Taryfikator to nie wyznacznik którego się trzeba trzymać 1:1, jak gemciu napisał wyżej jest on "podpowiedzią" dla mniej doświadczonych, czasami nawet dla tych bardziej jaką karę powinna ponieść osoba za dany czyn.
14 godzin temu, patrik napisał:

. Bana za to nie dostałem, wiadomo - graczy można obrażać. 

Przy tym sprowokowałem tego gracza no ale ponownie - graczy prowokować można.

A teksty tego typu zachowaj dla siebie.

Podsumowując, 

złamałeś regulamin=zostałeś ukarany, tą skargą sam przyznajesz się że zasługiwałeś na tą kare.

Gemciu dostaje ostrzeżenie słowne za swoje słowa skierowane w twoją stronę, jego dalsze decyzję były odpowiednie i zgodne z regulaminem.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności