Skocz do zawartości

Podanie by h0w.?! v2


h0w.?!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: h0w.?!


 


2. Imię: Jakub


 


3. Wiek: 17 lat


 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9,5/10 wieloletni staż ;)


 


5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak


 


6. Składka (Tak/Nie): Jeśli jest jednorazowa to nie ma problemu ;)


 


7. Link do swojego GT**: 645  minut :D


 


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Mam 17 lat :P alko/zielone/melo i te sprawy praca praktyki szkoła. Interesuje się Narciarstwem :D moje hobby to "wyrażistość" haha. Dlaczego ja? Ponieważ dam z siebie wszystko aby serwer był "czyściutki" a jeśli dostanę admina będę wchodził często :P Gracze na serwerze mnie lubią przynajmniej tak mi się wydaje. Jestem osobą szczerą zabawną ale też jestem nerwowy ;/ Szybko się uczę więc Regulamin to nie problem.


 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Non-Steam 


 


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od dnia ;) Ale będę częstym gościem jeśli dostanę admina


 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni Robocze : Po 15 lub 19 Weekendy : Jeśli nie mam nic ważnego To z 5-10 h ;)


 


12. Staż w grze counter strike 1.6 : 7 LAT


 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) : Byłem wielokrotnie.


 


Pozdrawiam  h0w.?! ;)   :ganja:   :ganja:   :ganja:  SKUN MARIHUANA DOBRE GESSY :D


 


 


aa GT sory ludzie ...  myślałem że chodzi o konto na GT a nie czas spędzony na serwerze ja nieogarnięty ;) 


Edytowane przez h0w.?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Twoje GT: http://www.gametracker.com/player/h0w.%3F%21/193.33.176.64:27015/ 

Mimo, że nie gram na tym serwerze, to Twoje GT jest prawie równe 0...645 minut spędziłeś na nim. :)

Na NIE :)

Pozdrawiam i Twoje zdrowie.  :pije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie NIE  ponieważ  nie umiesz czytać ze zrozuieniem :) gracza nie widać serwie o czym świadczy twoje GT http://www.gametracker.com/player/h0w.%3F%21/193.33.176.64:27015/ :)

Edytowane przez 3yczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gram na codzie ale sie wypowiem

brak GT

sam przyznałeś się,że jesteś nieogarnięty a serwer potrzebuje adminów ogarniętych

znajomość amx 9,5 a nie wiesz co to GT hehe dobre

Na Nie

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Zygi zabijaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie takie coś "jak dostanę admina to będę częściej wchodził" u mnie na 3/4 się skreśliłeś.

Jesteś nerwowy a jak wiadomo admin ma być wzorem, następnie- Poszedłeś do podania napisanego przez Byczka i wywołałeś jakąś spinę. No i trzy co Cię już skreśla całkiem z poprzednimi argumentami to zdechłe, zerowe GT.

Edytowane przez User
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jestem na nie

 

~ Mała aktywnosc na serwerze ''a jeśli dostanę admina będę wchodził często'' narazie nie widze cię.

~ Nie slyszałem cię abys mowil przez mikro cos jak ja grałem no chyba ze miales zepsute.

 

Jak narazie to popraw swoją aktywnosc na serwerze i wtedy zabierz się za pisanie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)

Posiadasz ostrzeżenie. Temat zamykam ( możesz napisać po tygodniu od zamknięcia ) 

Jeżeli opiekun chce coś zmienić lub dodać proszę otworzyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności