Skocz do zawartości

Podanko Guli Wer <3


Guli Wer

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Guli Wer

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7-8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT:http://www.gametracker.com/player/Guli%20Wer/31.186.82.184:27691/ + 2 nick około 5g

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: W poprzednim podaniu przedstawiłem sprawy ogólnie, ale myślę że tym razem napisze coś o sobie. Nazywam się Mateusz, mam 17 lat, mieszkam w Krakowie. Uczę się w technikum na kierunku technik budowlany. Jestem miły, wygadany, lubię żartować, umiem radzić sobie w trudnych sytuacjach i zachować zimną krew. Po dłuższym czasie spędzonych na serwerze, wciąż uważam że przyda się dodatkowy admin. Czasami na serwerze nie ma żadnego admina, a oszalałe dzieci ze wspomagaczami wciąż grasują. Dużo graczy przeklina i nie przestrzega regulaminu. Wielu graczy już poznałem i zawsze z przyjemnością wchodzę na serwer :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:1:44049658

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Około 4-6 godzin dziennie
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Zwłaszcza z rana, popołudniu i wieczorem. Dziele kompa z moim bratem, więc godziny mogą ulec zmianie.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Około 7 lat z przerwą dwuletnią
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

 

@Nie. Mój brat ma swojego Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można mu dać szansę. Dosyć często bywa na serwerze, co ważne w tych godzinach jak nikogo nie ma z adminów.

Czy jest taka szansa, że brat wejdzie zamiast Ciebie na serwer na tym samym steam? (Wypowiedz się za pomocą edit w podaniu)

+wiek

+doświadczenie

+składka

 

W takim razie na Tak.

 

 

 

____________________________

Ajmi, coś wobec mnie sugerujesz?

Jeśli mówisz o postach innych osób w innych podaniach to pisz tam, a nie tutaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powody shadow napisal,od siebie moge doddac ,ze dosc czesto gra ,ogarnia,kultura jest, troche moze za krotka dosyc jestes na serwerze ale  jestem za okresem probnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał bym ci admina na próbę, prawie zawsze jak jestem na serwerze również i ty jesteś, nie wychodzisz jakoś przed szereg nie wyróżniasz się z całej gromady ale czy to coś złego xd? 

 

Z tego co piszesz do mnie na steam, co piszesz na serwerze, jak sie zachowujesz wydajesz się miec łeb na karku 

 

Wypowiadanie się na TAK czy na NIE w temacie patrząc jedynie  na to co jest napisane w takim podaniu powinno się patrzec z wieeeeeeelkim dystansem. Zawsze można siebie przedstawic w samych superlatywach.

 

Potem takie osoby co wgl nie grają na serwerze sie wypowiadają i piszą:

JA JESTEM NA TAK, POWODY:

 

AMX, WIEK, MIKRO, SKŁADKA, STAŻ (BAM JEDEN POST WIĘCEJ)

 

Gdzie ktoś sobie może pokręcic i nie zawsze może to byc prawdą ... A ocenic czy to co jest napisane w podaniu może się zgadzac z rzeczywistością mogą jedynie gracze którzy grają na danym serwerze.

 

EDIT :

Nie ten post nie dotyczył ciebie a właśnie innych osóbek. Jak mogę napisac w tamtych podaniach jak są pozamykane, a pisze to teraz żeby uniknąc właśnie takich głupich postów ludzi  w tym podaniu i w następnych. (Przykład podałem)

 

@Nessia A myślałem że coś dojdzie do twojej głowy ale widzę że tam nic nie dociera 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności