Jump to content

Kruchy175

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 45m 13s

Community Reputation

1 Neutralny

About Kruchy175

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  KruchY
 • Płeć
  Nie Określono

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Gdy serwer jest prawie pełny (1-2 wolne sloty) otrzymuję komunikat "Dropped to due to slot reservation. Buy VIP on shop blablabla". Nie robiłbym problemu gdyby nie fakt, że mam wykupioną usługę VIP+Premium (jak piszę na chacie mam przy nicku VIP). Może mi ktoś wyjaśnić ocb?
 2. Propozycja zmiany klasy/mechaniki gry dla Amadeusza. Aktualnie ta klasa dostała duży upgrade dzięki nowej broni, wiec i wielu ludzi zaczęło tym grać. Problem z HE jest taki, że w momencie gdy zwykły granat zadałby 1hp, od Amadeusza na 20-30 lvl zabiera 140+, a ludzie bez przerwy dokupują granaty. Jest to kompletnie bez sensu. Tak wiec mam 2 propozycje: - zmniejszyć DMG z granatów - zablokować możliwość dokupienia drugiego HE na rundę. Polecam przemyśleć jakąś zmianę. Ludzie wchodzą na serwer patrzą co się dzieje, wyzywają i wychodzą. W ten sposób nie narobicie sobie zbyt wielu nowych graczy.
 3. Scout 1/1 nie działa. Zadaje zwykły dmg (około 60 na hit)
 4. Kruchy175

  perk Scout

  Witam, Nie wiem czy to dobry dział, w razie czego proszę przenieść. Perk Scout 1/1 kompletnie nie działa. Zadaje zwykłe obrażenia (około 60 na hit)
 5. Kruchy175

  Predator

  Witam, Ogólne pytanie odnośnie wymienionego perku. Czy jest dozwolone zabijanie osoby z predatorem za pomocą granatów flash i smoke? Teoretycznie, według opisu, osoba z takim perkiem powinna być możliwa do zabicia jedynie za pomocą noża, lecz jest możliwość zabicia za pomocą HE (wybuch - co jest niby zakazane) jak również za pomocą flasha i smoke (bezpośrednie trafienie). Proszę o wyjaśnienie i ewentualny update regulaminu/perka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines