Jump to content

bedi

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2h 12m 48s

Community Reputation

1 Neutralny

About bedi

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  bedi
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. bedi

  [Propozycje] Klas

  KLASA: ŁOWCA (moze byc inna) OPIS: Posiada eliminator rozrzutu. Za zabójstwo dostaje +10 AMMO. STATY: 5hp, 0int, 10wyt, 5kond BRONIE: Bizon lub MP9, glock-18 *Pamiętam, że kiedyś grałem na serwerze, gdzie była podobna klasa (może nawet to ten serwer - nie pamiętam). Bardzo fajnie się nią grało. Jeśli ta klasa była na tym serwerze, to może jakiś weteran mi wytłumaczy dlaczego została usunięta.
 2. Chciałbym zaproponować, aby zwykły członek klanu mógł sprawdzić, kto należy do klanu i kto jest liderem oraz "zastępcą".
 3. bedi

  [Propozycje] Klas

  Argument z ilością klas jest bezsensu, tak samo jest z klasami z Ak i M4A4/S. Ale z resztą się zgadzam, nie wiedziałem o paru rzeczach i myślałem, że wprowadzenie tej klasy będzie fajnym "smaczkiem". Dzięki za konwersację 🙂
 4. bedi

  [Propozycje] Klas

  Mozna zawsze zmniejszyc do 1/8 albo 1/10. Patrząc na to ze klasa E. Sniper zabija z AWP instakillem to to nie wydaje mi się przesadzone. Fajnie by było zobaczyć klasę premium lub s. premium z shotgunnem.
 5. bedi

  [Propozycje] Klas

  Nazwa: Shotgunner [SP] Opis: 1/5 na instakilla w głowe. Dodatkowe 5 DMG (+0,1 x INT). Widzialność 50%. Specjalna um: po użyciu na 5 otrzymuje +75 kondycji oraz ulecza swoje hp (10hp na 1sec) Staty: 5hp, 10int, 25 kondycji, -5 wytrzymałość, 0 DMG. Broń: XM oraz Mag/Nova, cz75 lub five seven
 6. bedi

  [Propozycje] Klas

  Chciałbym dodać jeszcze, że zmiany w tej klasie są potrzebne, bo z tego co zaobserwowałem, jedyną osobą która gra tą klasą to ja. Jest ogromna przepaść pomiędzy Hashassynem a Mysliwym.
 7. bedi

  [Propozycje] Klas

  Witam Chciałbym zaproponowac zmiany w Mysliwym [SP] *Dodac M4A4 lub AK - w koncu jest to klasa SuperPremium, więc przydala by sie sensowna broń *zwiększyć mu DMG do 8-10 albo wprowadzic mnożnik jak u hashassyna Myślę, że zmiany te byłyby sensowne, ponieważ klasa wyróżnia się tylko tymi pułapkami, które są według mnie troche useless.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines